Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Książka Ostatni świadek - Marcin Ogdowski

Kod SKU: WB.OSŚW
Kod EAN: 5908262161901
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
29,00 zł
Kiedy pogoda za oknem nie pozwala na realizację swoich pasji, poświęć czas na książki. Może być równie pasjonujący! Zdobądź nową wiedzę i zapewnij sobie wiele godzin mocnych wrażeń. [Książka] to obowiązkowa pozycja w Twojej biblioteczce! Przekonaj się o tym i zamów ją już teraz!

Druga wojna światowa to nie tylko największy w historii konflikt zbrojny i zagłada w obozach koncentracyjnych, ale też kradzieże dóbr narodowych na skalę międzynarodową. W ciągu sześciu lat hitlerowcy ograbili dziesiątki państw, idąc po trupach do celu. Co się stało z odebranymi siłą skarbami? Prawdę próbuje poznać Joanna Lamparska, która podąża tropem niemieckich złodziei i zbrodniarzy.

Ostatni świadek to próba odnalezienia zgrabionych przez nazistów dzieł sztuki i biżuterii, które należały do państwa polskiego, stanowiąc ważny element dziedzictwa kulturowego Polaków. Autorka dokopuje się do archiwów, w których zostały zapisane przerażające historie hitlerowskich żołnierzy, mordujących dla złota i pieniędzy. Lamparska dociera również do dzieci „strażników skarbów”, którzy oddali życie, by ratować swoje majątki. Jak się okazuje, walka o bogactwo wcale nie ustała wraz z zakończeniem wojny. Ona wciąż trwa i nadal zbiera haniebne żniwo, splamione krwią niewinnych ludzi.

 

Więcej informacji
Kod SKUWB.OSŚW
ProducentWAR BOOK
Kod EAN5908262161901
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Książka Ostatni świadek - Marcin Ogdowski