Ostrzałka składana Gerber BG Bear Grylls diamentowo-karbidowa

99,00 zł
Opis

Szczegóły

Kompaktowa ostrzałka turystyczna Gerber, o różnych powierzchniach ostrzących umożliwiająca ostrzenie ostrzy gładkich i ząbkowanych.

Bear Grylls Field Sharpener to lekka, kompaktowa ostrzałka, dzięki której w szybki i prosty sposób naostrzymy nasze noże w warunkach terenowych. Ostrzałka chowana jest w polimerowym etui, co zapobiega jej zabrudzeniu i chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi. Chwyt ostrzałki pokryto gumą
o wyraźnym teksturowaniu, które zapewnia pewny chwyt nawet kiedy nasze dłonie są mokre lub zmarznięte.

Ostrzałka Bear Grylls posiada łącznie aż 4 zróżnicowane powierzchnie ostrzące. Dwa okrągłe pręciki diamentowe (dwie grubości) służą do ostrzenia ząbkowanej części głowni.

Do ostrzenia ostrzy gładkich służą dwie mini ostrzałki typu V o stałym, wymuszonym kącie ostrzenia. Ostrzałka karbidowa (węglik wapnia) służy do wstępnego ostrzenia, natomiast ostrzałka ceramiczna pełni rolę typowo wykończającą, polegającą na wypolerowaniu ostrza.

Bear Grylls Field Sharpener to obowiązkowy element wyposażenia każdego miłośnika survivalu, bushcraftu, jednak jej zalety z pewnością docenią również myśliwi i wędkarze.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

materiał: stal SS416
długość całkowita: 110 mm
waga produktu: 65 g
typ materiału ściernego: diament / ceramika / karbid
Opinie

Opinie o Ostrzałka składana Gerber BG Bear Grylls diamentowo-karbidowa

Polecam!
Kurier zdążył przed swiętami,bardzo fajna obsługa na telefonie,a sama ostrzalka ostrzy konkretnie,tylko z ząbkami mam trochę problem. Ale to dlatego, że to kwestia wprawy.
Ocena
Mateusz (Dodano 05.04.2013)
Bardzo fajna ostrzałeczka.
Bardzo fajna ostrzałeczka, szkoda tylko że nie ma diamentowej powierzchni do gładkiego ostrza, natomiast ząbki ostrzy bardzo ładnie.
Ocena
Norbert (Dodano 05.04.2013)
Dodaj swoją opinię