Wiatrówka karabinek Gamo Whisper IGT (6110072-IGT16J) 4,5 mm

699,00 zł Darmowa dostawa

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Wiatrówka Gamo Whisper ma stylistykę militarno-taktyczną i została wyposażona w najnowsze technologie. Zastosowano w niej poręczną osadę, wykonaną z materiału kompozytowego, a dzięki gazowej sprężynie Inert Gas Technology wiatrówka ma moc 16 J. Ale to nie wszystko. Wśród najbardziej zaawansowanego wyposażenia znajduje się też tłumik dźwięku, regulowane przyrządy celownicze wykonane w technologii światłowodowej i szyna montażowa pod celownik optyczny.

Wiatrówka została wyposażona w czarną kolbę, wykonaną z matowego materiału kompozytowego, która odznacza się lekkością i poręcznością. Kolba została wykonana tak, aby mogły z niej korzystać zarówno prawo- jak i leworęczne osoby. Stopka kolby posiada otwory wentylacyjne. Dzięki bace policzkowej możemy bezproblemowo celować z zamocowanym celownikiem optycznym.

Klasycznie łamana lufa.

Autorski system Inert Gas Technology, o którym już wspomniano, to zespół sprężyny gazowej, który zastąpił sprężynę tradycyjną. Dzięki tej technologii zmniejszony został odrzut i wibracje wiatrówki, a co za tym idzie - również jej celność. Takie rozwiązanie sprawia również, że prędkość wylotowa nie spada w miarę zużycia, a działanie mechanizmów wiatrówki jest wyciszone.

Wiatrówka firmy Gamo to przede wszystkim moc, celność i komfortowe strzelanie.

Tłumik dźwięku, w który został wyposażony pistolet, wycisza strzał o 52% w porównaniu z wiatrówkami, w których tłumik nie jest stosowany. 

Wśród mechanicznych przyrządów celowniczych, wykonanych w technologii światłowodowej, znajduje się muszka oraz regulowana szczerbinka.

Szyna montażowa umożliwia także montaż celownika optycznego.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Dane techniczne
Długość: 1170 mm
Waga: 3 kg
Kaliber: 4,5 mm
Prędkość początkowa: 305 m/s
Producent: Gamo, Hiszpania

Opinie

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij