Maska antysmogowa CityMask z węglem aktywnym, niebieska, rozmiar uniwersalny

19,99 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Maska antysmogowa CityMask z węglem aktywnym dedykowana jest do ochrony układu oddechowego przed szkodliwym pyłem oraz uciążliwym fetorem powstającym w wyniku emisji spalin, szczególnie odczuwalnym w aglomeracjach miejskich.


Maska antysmogowa CityMask z węglem aktywnym, doskonale sprawdzi się podczas codziennej miejskiej aktywności, np. w drodze do pracy, spaceru z psem, zakupów itp.

Maska jest kompaktowa, niezwykle lekka i wygodna, jej konstrukcja pozwala na szybkie złożenie i przenoszenie w kieszeni lub torbie. Producent zadbał o lekki, nowoczesny design i modne wzornictwo.


Struktura maski składa się aż z czterech warstw:

- miękkiej włókniny osłonowej (warstwa zewnętrzna)
- włókniny filtracyjnej
- włókniny z aktywnym węglem
- miękkiej włókniny osłonowej (warstwa wewnętrzna)


Zastosowanie dwóch zaworów wydechowych, zapewnia wysoki komfort użytkowania i wydajne wydalanie pary i ciepła.

Dzięki elastycznym taśmom z regulacją długości, maskę można w szybki i prosty sposób dopasować do anatomii użytkownika, bez względu na wiek i płeć.


Maska antysmogowa CityMask z węglem aktywnym skutecznie chroni przed pyłami PM10, PM2,5 oraz submikronowymi.

PM10 jest frakcją pyłu o bardzo małych rozmiarach, tj. do 10 mikrometrów. Ziarna pyłu są na tyle małe, żeby przeniknąć głęboko do płuc i powodować komplikacje zdrowotne.

PM2,5 – aerozole atmosferyczne (pył zawieszony) o średnicy nie większej niż 2,5 μm. Według WHO pył tego typu jest najbardziej szkodliwy dla zdrowia człowieka spośród innych zanieczyszczeń atmosferycznych.

Pył submikronowy, inaczej pył zawieszony, to nic innego jak stałe cząstki zanieczyszczeń produkowane przez przemysł i człowieka.


Maska antysmogowa CityMask z węglem aktywnym zapewnia skuteczną ochronę w bardzo przystępnej cenie. Walory ochronne masek CityMask doceniło już wielu mieszkańców polskich miast w rejonach szczególnie dotkniętych smogiem.


Uwaga!

Czas użytkowania maski zależny jest od stopnia zanieczyszczenia powietrza, poziomu i częstotliwości wysiłku fizycznego, a także anatomii użytkownika. Maska chroni skutecznie do momentu, gdy opory oddechowe wynikające z zapchania pyłem są zbyt duże i uniemożliwiają swobodne oddychanie.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

producent: CityMask
kolor: niebieski/mewa

Opinie
zamawiam Zamknij