Wiatrówka karabinek Weihrauch HW77 (20.770010-01) 4,5mm

1 899,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Wiatrówka karabin WEIHRAUCH HW 77 - to karabin pneumatyczny z dolnym naciągiem. Elegancki, bezpieczny i przede wszystkim precyzyjny. Wiatrówka posiada regulowany spust matchowy typu „Rekord” i automatyczny bezpiecznik.

WEIHRAUCH SPORT to najlepsza niemiecka firma specjalizująca się w produkcji wiatrówek oraz broni krótkiej palnej. Wiatrówki tej firmy są znane i cenione na całym świecie. Cechy, którymi charakteryzują się wiatrówki firmy WEIHRAUCH to: wysoka jakość i precyzja wykonania, niezawodność funkcjonowania oraz celność. Sam producent mówi z dumą o jakości swoich produktów - jakość MADE IN GERMANY.

Osada bukowa typu Monte-carlo z moletowaniem na chwycie pistoletowym. Chwyt pistoletowy oraz osada z gumową stopką wykończone są eleganckimi wkładkami w kolorze kości słoniowej.

Karabin wyposażony jest w precyzyjne otwarte regulowane przyrządy celownicze: regulowaną szczerbinę i stałą muszkę. Szczerbina posiada wkładkę z czterema różnymi polami widzenia.

Standardowa 11 mm szyna przystosowana jest do montażu lunety.

WEIHRAUCH to najwyższa jakość - jakość MADE IN GERMANY !

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kaliber: 4,5 mm (opcja: 5,5 mm)
Prędkość początkowa: 290 m/s
Waga: 4,1 kg
Długość całkowita: 1120 mm
Długość lufy: 470 mm
Rodzaj lufy: gwintowana
Regulowany spust matchowy typu „Rekord”
Przyrządy celownicze: regulowana szczerbina i stała muszka. Szczerbina posiada wkładkę z czterema różnymi polami widzenia.
Wykończenie: Osada bukowa typu Monte-carlo z moletowaniem na chwycie pistoletowym, zakończona gumową stopką.
Recenzje