Spodnie OTP - Versa Stretch - Camogrom (SP-OTP-NL-14)

319,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Wielu klientów naszej firmy operuje nie tylko w mieście, ale także poza nim. Słuchając opinii i sugestii zadowolonych użytkowników klasycznych spodni UTP® projektanci zaprojektowali ich wersję outdoorową. I tak powstały Outdoor Tactical Pants®. Zachowane zostały w nich wszystkie funkcjonalne cechy poprzednika, a niektóre z nich przeprojektowane tak, by dostosować elementy do użytkowania terenowego. Zastosowany materiał jest lekki, elastyczny i dobrze oddycha. Sprawdza się doskonale podczas różnego typu działalności outdoorowych. Chroni przed lekkim deszczem i wiatrem. Szybko wysycha.

Zastosowany krój i ułożenie kieszeni sprawiają, że spodnie zachowują cywilny wygląd nie zdradzając tożsamości użytkownika. Konstrukcja OTP® umożliwia przenoszenie potrzebnego oporządzenia, a krój odpowiada anatomii ruchu człowieka. Elastyczny pas i zapięcie na velcro pozwalają łatwo dopasować spodnie. Duże szlufki pozwalają używać szerokich pasów takich jak EDC, UTL® czy Cobra® (do szerokości 50 mm). Dodatkowo tak zwany dżinsowy karczek (typ kroju) z tyłu spodni sprawia, że spodnie nie zsuwają się podczas użytkowania.

Odpowiednie rozplanowane kieszeni pozwala rozmieścić ekwipunek blisko środka ciężkości – wokół bioder i pasa. Krawędzie kieszeni przednich i tylnych są dodatkowo wzmocnione, by wytrzymały intensywne wsuwanie klipsów od noży, czy latarek. Dwie kieszonki na przodzie ud zapinane na rzep doskonale nadają się do przenoszenia smartfona ale są na tyle duże, że można umieścić w nich nawet magazynek AR/AK. Boczne kieszenie udowe zapinane na suwak na pierwszy rzut oka są płaskie, ale ich konstrukcja sprawia, że bez najmniejszego problemu można w nich przenosić całkiem spore przedmioty takie jak portfel czy mały pouch. Dzięki wewnętrznym kieszonkom na kolanach można zwiększyć komfort pracy umieszczając w nich niskoprofilowe wkładki ochronne. Szeroki wachlarz kolorów pozwala dobrać odpowiednią wersję spodni dopasowaną do warunków pracy oraz dopasować je do pozostałych części garderoby.

 


CECHY:
-Elastyczny pas z zapięciem na velcro dla dodatkowej regulacji
-Dwie pętle na karabinki lub D-Ringi
-Dwie siatkowe kieszenie klasyczne z wzmocnionymi krawędziami na klipsy noży lub latarek
-Szerokie siatkowe tylne kieszenie, dostosowane do wrzucania pustych magazynków
-Dwie wąskie kieszenie wkomponowane w kieszenie tylne, na magazynki lub pałkę teleskopową. Możliwość -zwiększenia głębokości kieszeni
-Dwie siatkowe kieszenie udowe zapinane zamkiem YKK® (odwrotnym)
-Elastyczne taśmy w kieszeni cargo dla przenoszenia zapasowych magazynków, małego opatrunku osobistego lub innych osobistych przedmiotów
-Dwie przednie kieszenie z klapkami velcro, dostosowane do przenoszenia telefonu lub magazynka AR/AK
-Klasyczny ‘dżinsowy’ karczek ograniczający „zjeżdżanie” spodni
-Nogawka w tylnej części profilowana – dzielona i łączona zaszewką profilującą pod kolanem
-Wzmocnienia na kolanach z kieszeniami na miękkie ochraniacze
-Kanały w krawędziach nogawek na taśmę lub linkę ściągającą
-Rozporek zamkowy YKK®

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Opinie