ZESTAW PISTOLET HUKOWY PHANTOM 5.6 (917BP) CZARNY + AMUNICJA ADAPTERY KABURA

Special Price 779,00 zł

Normalna cena: 799,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

UWAGA! Pistolety hukowe PHANTOM 5.6 oraz adaptery dostępne będą od 1 lutego 2021.

Pistolet hukowy PHANTOM 5.6 (917BP) - czarny - kal. do 6 mm

zestaw od oficjalnego dystrybutora (Bron.pl sp. z o.o.) w ekstra cenie, a w nim:

- 1x pistolet hukowy w kolorze czarnym,

- walizka z nasadką na race;

- kabura ze skóry naturalnej z wytłoczonym napisem PHANTOM,

- 100 szt. adapterów,

- 100 szt. amunicji 5.6x16 Mega Huk

pha4

Pistolet hukowy Phantom 5.6 (czyt. Fantom) to obecnie najnowszy i bezsprzecznie najciekawszy model broni alarmowej bez pozwolenia na polskim rynku.

Realizm działania, wygląd wiernie przypominający prawdziwą broń palną oraz bardzo głośny huk sprawiają, że pistolet ten jest doskonałym narzędziem zarówno do obrony osobistej, ochrony obiektów jak i szkoleń z zakresu obsługi broni palnej. Dzięki niemu poczujesz się znacznie bezpieczniej.

Pistolet zasilany jest najgłośniejszym dostępnym bez zezwoleń nabojem hukowym typu 5,6/16 Mega Huk produkowanym specjalnie dla firmy BRON.PL sp. z o.o.

BUDOWA I MATERIAŁY

Podobnie jak w większości nowoczesnej broni palnej, tak i w modelu Phantom 5.6 zastosowano metalowy szkielet, lufę z komorą nabojową, zamek i magazynek oraz wytrzymały polimerowy korpus z rękojeścią. W trakcie strzelania, ruchomy zamek jest energicznie przesuwany do tyłu, co zapewnia realistyczny odrzut oraz efektowny wyrzut adapterów z odstrzeloną łuską. Phantom to pistolet samopowtarzalny, przeładowanie zamka umożliwia oddanie pierwszego strzału, następne naboje wprowadzane są już automatycznie, aż do momentu wystrzelenia całej zawartości magazynka. Po oddaniu ostatniego strzału, zamek pozostaje w tylnym położeniu, identycznie jak w prawdziwej broni.

Metalowe manipulatory (dźwignia blokady zamka oraz zwalniacz magazynka) są ruchome i pełnią te same funkcje jak mechanizmy w broni palnej. Rękojeść w pistolecie Phantom jest ergonomiczna, wyprofilowana pod dłoń użytkownika. Antypoślizgowe teksturowanie rękojeści zapewnia wygodny i pewny chwyt pistoletu. Współczesną stylistykę pistoletu Phantom podkreśla szkieletowa szyna akcesoryjna, powiększony kabłąk (np. do strzelania w rękawiczkach) oraz zaczep na smycz - retraktor zabezpieczające przed zgubieniem broni.

REALIZM DZIAŁANIA I UŻYTKOWANIE

Ładowanie nabojów do magazynka, ładowanie magazynka do rękojeści, przeładowanie broni poprzez odciągnięcie zamka, głośny huk i efektowny płomień z lufy połączony z odrzutem zamka i wyrzutem odstrzelonej łuski na chodnik, blokada zamka po ostatnim strzale to elementy idealnie odwzorowujące działanie prawdziwej broni palnej dzięki czemu napastnik jest przekonany, że ma do czynienia z prawdziwą bronią.

pha3

pha1

SPECJALNA AMUNICJA HUKOWA

Phantom zasilany jest bardzo głośnymi (112 dB) nabojami hukowymi Mega Huk 5,6/16 mm, które przed załadowaniem do magazynka umieszczamy w specjalnie do tego celu przeznaczonych adapterach. Naboje hukowe w adapterach ładowane są następnie do metalowego magazynka o pojemności 12 sztuk mieszczącego się w rękojeści pistoletu.

Aby pistolet alarmowy Phantom 5.6 mógł działać należy dokupić jednorazowe naboje hukowe 5.6/16 mm+adaptery, które są w osobnej ofercie (brak w zestawie z pistoletem!).

ZASTOSOWANIE PISTOLETU PHANTOM 5.6

Phantom przeznaczony jest do samoobrony dla osób cywilnych, pracowników służb ochrony, stróżów nocnych, służy także do płoszenia ptactwa z sadów owocowych i lotnisk, odstraszania agresywnych psów i innych dzikich zwierząt oraz do wystrzeliwania rac świetlnych z okazji sylwestra lub innych uroczystości.

Oprócz funkcji obronno-alarmowej Phantom świetnie sprawdzi się również w roli broni szkoleniowej, umożliwiając przeprowadzenie bezpiecznego szkolenia dla osób nieobeznanych z bronią palną.

Tego typu broń może być również wykorzystywana podczas treningu walki wręcz, z uwagi na wytrzymałość i obsługę manualną.

pha1

LEGALNOŚĆ POSIADANIA PISTOLETU ALARMOWEGO PHANTOM KAL. 5,6

W pistolecie Phantom 5.6 zarówno kaliber lufy, jak i typ stosowanego naboju nie przekracza 6 mm, dzięki czemu zgodnie z Ustawą z dnia 21 maja 1999r o broni i amunicji D.U. nr 53, Poz. 549, Art. 11 pkt.11 (który brzmi: Pozwolenia na broń nie wymaga się w przypadku posiadania broni palnej alarmowej o kalibrze do 6 mm) można go zakupić, posiadać i używać BEZ ZEZWOLENIA. Pistolet zasilany jest nabojem hukowym bocznego zapłonu, dzięki czemu do pistoletu tego nie da się załadować i odstrzelić żadnego innego naboju, w tym także gazowego, przez co wyrób wypełnia w 100 % ustawową definicję broni alarmowej dostępnej bez żadnego pozwolenia. Trwale zamocowane przegrody w lufie uniemożliwiają wystrzelenie z lufy pocisków.

Konstrukcja pistoletu uniemożliwia załadowanie i odstrzał nabojów hukowych i gazowych innych niż 5,6/16 w tym także nabojów typu 9 PAK dzięki następującym rozwiązaniom:

1. Komora nabojowa jest krótsza przez co nie ma możliwości załadowania do niej i odstrzelenia naboju typu 9mm PAK.

2. Iglica pistoletu przystosowana jest tylko do amunicji bocznego zapłonu a naboje 9mm mają zapłon centralny, przez co nie da się z tego pistoletu odstrzelić tych nabojów.

3. Adapter z nabojem do pistoletu Phantom ma inny wymiar w porównaniu do 9 mm PAK.

-kaliber: do 6 mm

-materiał: metal + polimer

-długość: 201 mm

-masa: 830 g

-pojemność magazynka: 12 + 1

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Opinie
zamawiam Zamknij