Kod Produktu: 416.00.00

Dostępność: Chwilowo brak w magazynie

Wiatrówka pistolet WALTHER CP88

599,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły


Wiatrówka pistolet Walther CP88 to wierna replika klasycznego pistoletu Walther P88, wykonana w całości z metalu, dzięki czemu jej ciężar daje wrażenie obcowania z prawdziwą bronią. Konstrukcję odwzorowano z wielką dbałością o szczegóły, wszystkie elementy są idealnie dopasowane, co w połączeniu z najwyższej jakości materiałami sprawia, iż CP88 jest wytrzymały i niezawodny.

Walther strzela śrutem 4,5 mm, zasilanie stanowi 12-gramowa kapsuła CO2 umieszczana w chwycie, jej wymiana jest niezwykle prosta i szybka, nie wymaga długich przerw w zabawie. Prędkość wylotowa pocisku wynosi około 125 m/sek., co pozwala celnie strzelać na odległość do kilkunastu metrów. Gwint zastosowany w lufie nadaje śrutowi rotację, podobnie jak dzieje się to w przypadku pocisków wystrzeliwanych z broni ostrej, dzięki czemu możliwe jest oddawanie bardzo celnych strzałów i uzyskiwanie doskonałego skupienia przestrzelin w tarczy. Magazynek o pojemności 8 śrucin jest umieszczany w zamku CP88 po jego otwarciu.

Wiatrówka została wyposażona w mechaniczne przyrządy celownicze, regulowane w płaszczyźnie poziomej. W miejsce szczerbinki można - za pomocą specjalnej szyny - zamontować celownik kolimatorowy (dostępny w osobnej ofercie). Zastosowany dwustronny bezpiecznik skrzydełkowy pozwala na obsługę pistoletu zarówno osobom lewo-, i praworęcznym. Po jego przełączeniu nie można ściągnąć języka spustowego, co uniemożliwia oddanie przypadkowego strzału. Takie rozwiązanie gwarantuje bezpieczną zabawę, przypominamy tylko, iż bezpiecznik należy przełączyć w pozycję 'fire' dopiero w chwili składania się do strzału i wprowadzania muszki i szczerbinki na cel.

Pistolet Walther CP88 strzela w systemie Single Action/Double Action. Strzał w trybie Single Action można oddać po uprzednim napięciu kurka do tyłu. Skraca to drogę spustu i zmniejsza siłę konieczną do jego ściągnięcia, a to z kolei przekłada się na celność strzelania. W systemie Double Action strzelamy, kiedy chcemy prowadzić szybki ogień i wystrzeliwać jedną śrucinę po drugiej. W tym trybie działa samonapinacz odwodzący kurek w początkowej fazie wciskania języka spustowego.

Atrakcyjność Walthera podnoszą dodatkowe akcesoria znajdujące się w zestawie, jest to polimerowa walizeczka ułatwiająca przenoszenie i przechowywanie CP88, 2 magazynki, oraz klucz imbusowy.

Miłośnicy kolekcjonowania replik broni palnej także poczują się usatysfakcjonowani z nabycia Walthera CP88, ponieważ znajdują się na nim oryginalne oznaczenia producenta, co w połączeniu z niezrównaną jakością wykonania uczyni tę wiatrówkę ozdobą każdej kolekcji.

Wiatrówka pistolet Walther CP88 oferuje dokładnie to, z czym kojarzymy niemieckie produkty: doskonałe materiały, precyzję wykonania, wierne odwzorowanie detali konstrukcyjnych oryginału, celność, niezawodność i odporność na zużycie. To pistolet klasy Premium, obok którego nie sposób przejść obojętnie, każdemu nabywcy dostarczy wiele satysfakcji, czy to podczas treningów strzeleckich, czy też strzelania rekreacyjnego w gronie przyjaciół.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Dane techniczne:
- kaliber: 4,5 mm
- lufa gwintowana
- Długośc lufy: 3,5 cala
- pojemność magazynka: 8 szt.
- prędkość początkowa: ok. 125 m/s
- magazynek na kapsułę CO2 w rękojeści
- wymiary: 180 x 130 mm
- waga: 980 g
- całkowicie metalowa konstrukcja
- produkcja: UMAREX - WALTHER Niemcy


Energia wylotowa śrutu poniżej 17 J. Wiatrówka dostępna bez zezwolenia.
Recenzje