Wiatrówka pistolet Industry Brand mod. SP2 kal. 4,5 mm Ekp<17J

Special Price 99,00 zł

Normalna cena: 139,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

LUB
Opis

Szczegóły

Industry Brand SP2

Firma z wieloletnią tradycją -Industry Brand od ponad 50 lat produkuje wiatrówki pneumatyczne dla firm na całym świecie pod znanymi światowymi markami.
Wiatrówki  pneumatyczne Industry Brand wyróżnia wysoka jakość oraz dbałość o dopracowanie szczegółów mających znaczenie przy wysokiej ocenie wykonania i działania produktów tej marki.

Klasycznie łamana wiatrówka Industry Brand SP2 to doskonały wybór dla osób szukających pistoletu prostego w obsłudze o dobrych parametrach technicznych oraz ciekawym wzornictwie.

Model SP2 w kal. 4,5 mm to pistolet, który idealnie nadaje się do strzelania rekreacyjnego i z pewnością będzie stanowił świetną alternatywę do spędzania wolnego czasu podczas spotkań towarzyskich w terenie.

Korpus pistoletu wykonany jest z czarnego, wytrzymałego polimeru, rękojeść o porowatej strukturze oraz profilowaniu na grzbiecie chwytu pozwala na pewne i stabilne posługiwanie się pistoletem.

Pistolet oprócz gwintowanej lufy posiada również lekki, płynnie działający system spustowy.

Wiatrówka Industry Brand SP2 została wyposażona w otwarte, wytrzymałe przyrządy celownicze, w pełni regulowaną szczerbinkę w pionie oraz poziomie oraz metalową muszkę.

Na górnej części pistoletu zastosowano standardową szynę 11 mm do montażu celowników optycznych, nieocenionych przy strzelaniu precyzyjnym na większych dystansach.

SP2 to niezawodny pistolet pneumatyczny, o solidnej konstrukcji, dużej prędkości początkowej i celności, wszystko to w przystępnej cenie i dobrej jakości.
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- kaliber: 4,5mm
- rodzaj naciągu sprężyny: łamana lufa
- przyrządy celownicze: regulowane w pionie i w poziomie.
- rodzaj rękojeści: polimer, rękojeść profilowana.
- długość całkowica: 331 mm
- prędkośc początkowa: 130 m/s
- waga:1,05 kg.
- energia wylotowa śrutu poniżej 17 J, wiatrówka dostępna bez zezwolenia.

Recenzje