Plecak Wisport Sparrow z cordury 30 l czarny

319,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Plecak z cordury Wisport Sparrow jest idealny dla miłośników militariów, ASG i survivalu. Jeżeli szukasz wygodnego i jednocześnie pakownego plecaka, jest to propozycja właśnie dla Ciebie. Plecak jest lekki (950 g), a 30 l pojemność pozwala na zmieszczenie w nim naprawdę wielu rzeczy. To, co od razu rzuca się w oczy, to jego prosta i zwarta bryła ułatwiająca poruszanie się w zaroślach i ciasnych przesmykach.


Zastosowany w plecaku system nośny Semi Adjustable System (SAS) pozwala na częściową regulację zawieszenia w celu zapewnienia użytkownikowi najwyższego komfortu, tak potrzebnego podczas długich pieszych wędrówek. Zawieszenie jest wykonane z lekkich listew aluminiowych połączonych ze sztywną konstrukcją plecaka oraz pasa biodrowego (w razie potrzeby pas można odpiąć). Ergonomiczne, wyprofilowane pasy nośne niwelują wszelkie problemy z nierównomiernym naciskiem. Jest to prosty, lecz niezawodny system, cieszący się dużą popularnością na świecie.


Materiał, z którego został uszyty plecak, to wysokogatunkowa, szczególnie odporna na przetarcia Cordura. Ponadto tkanina ta cechuje się lekkością i szczególną niewrażliwością na warunki atmosferyczne. Dzięki temu, na plecaku przez długie lata nie powinny pojawić się żadne dziury lub przetarcia.


Plecak posiada dwie komory, które stanowią zasadniczą część plecaka oraz dwie kieszenie na drobne przedmioty. Plecak Wisport Sparrow ma niezwykle wytrzymałe i wygodne klamry Duraflex. Jego dodatkowym atutem jest miejsce na wkład hydracyjny. Systemowy układ taśm MOLLE pozwala na kompresję plecaka oraz umożliwia bezpieczne przenoszenie dodatkowego lekkiego sprzętu i akcesoriów, takich jak nóż czy latarka. Na plecaku znajduje się ponadto panel ID z naczepką (flaga Polski z napisem PROUDLY MADE IN POLAND).

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

pojemność: 30 l
system nośny: SAS
materiał: Cordura
zamki: Wisport
klamry: Duraflex
wymiary: 48 x 35 x 22 cm

Opinie