Plecak Wisport Reindeer z cordury 55 l czarny

489,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Plecak Wisport Reindeer 55 l jest bardzo pojemny i świetnie sprawdzi się jako plecak transportowy. Ten militarno – survivalowy plecak cieszy się dużym uznaniem również wśród harcerzy, którzy chętnie zabierają tego typu plecaki na obozy. Jest to idealny plecak na trzydniowe wyprawy w teren. Plecak posiada wyraźne cechy plecaka wojskowego, dlatego nie można się dziwić, że jest używany przez survivalowców oraz miłośników Air Soft Gun.


Plecak Wisport Reindeer jest wykonany z tkaniny Cordura, czyli materiału, którego zewnętrzna warstwa powleczona jest teflonem. Jest to tkanina niezwykle odporna na przetarcia i negatywny wpływ warunków atmosferycznych. Wygodę każdemu użytkownikowi zapewni system nośny Full Adjustable System Plus Ergonomic, czyli jeden z najbardziej zaawansowanych systemów regulacji zawieszenia z możliwością demontażu pasa biodrowego. Wisport Reindeer ma wyjście na camelbak oraz klamry do szybkiego wypinania.


Plecak survivalowy Wisport Reindeer posiada wewnętrzną przegrodę, dzięki której może być jednokomorowy lub dwukomorowy oraz komin zwiększający pojemność o 12 litrów. Plecak wyposażony jest w dwie kieszenie boczne oraz dwie dopinane, a także trzy rzędy taśmy systemu PALS umieszczone na froncie. Plecak posiada również podnoszoną, odpinaną i dwuwarstwową klapę zaopatrzoną w dwie obszerne kieszenie.


Produkt firmy Wisport wzbogacony jest w system stabilizujący. Wygodne szelki i regulowany pas biodrowy pozwalają zachować równowagę i równomierne rozłożyć ciężar ekwipunku.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- pojemność: 55 L
- system nośny: FAS Plus Ergonomic
- materiał: CORDURA
- zamki: YKK
- klamry: ITW NEXUS, YKK
- masa: 2050 g
- ilość komór: 2
- ilość kieszeni: 6
- wymiary: 60cm x 34cm x 28 cm
Opinie