Plecak Wisport Ranger z cordury 32 l olive green

279,00 zł
Opis

Szczegóły

Plecak Wisport Ranger z cordury 32 l to produkt polski przeznaczony głównie dla miłośników militariów i survivalu. Świetnie sprawdzi się podczas wycieczek, a pojemność tego plecaka jest na tyle duża, że idealnie nadaje się nawet na dwudniowe wypady w teren. Klasyczny wygląd sprawia, że równie dobrze może być używany jako plecak miejski (do szkoły, pracy). Plecak Wisport Ranger jest idealnym rozwiązaniem dla ludzi aktywnych.


Jest to lekki i bardzo wygodny plecak, praktycznie nie krepujący ruchów. Komfort podczas noszenia zapewnia system nośny Semi Adjustable System (SAS) pozwalający na regulację zawieszenia oraz odpięcie pasa biodrowego. Dodatkowo wszystkie elementy systemu nośnego są od wewnętrznej strony pokryte siatką dystansową umożliwiającą cyrkulację powietrza w miejsca, w których plecak styka się z ciałem. Ponadto, system taśm stabilizujących przy szelkach zapobiega kołysaniu się plecaka.


Regularna bryła plecaka podzielona jest na dwie zasadnicze komory przeznaczone na umieszczenie w nich właściwego bagażu, natomiast kieszenie zewnętrzne mogą posłużyć na mniejsze przedmioty. Plecak posiada przegrody oraz wewnętrzne kieszenie, co znacząco podnosi jego funkcjonalność. Bardzo przydatnym rozwiązaniem jest również pokrowiec przeciwdeszczowy na plecak, umieszczony w kieszeni znajdującej się w górnej części plecaka. Plecak posiada, także system taśm do mocowania dodatkowego ekwipunku.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- pojemność:  32 L
- system nośny:  SAS
- materiał:  CORDURA
- zamki:  YKK
- klamry:  ITW NEXUS, YKK
- masa:  1150 g
- ilość komór: 2
- ilość kieszeni: 4
- wymiary: 50x32x24 cm
Opinie

Opinie o Plecak Wisport Ranger z cordury 32 l olive green

Plecak zgodnie z oczekiwaniami. Jakość wykonania bardzo
Plecak zgodnie z oczekiwaniami. Jakość wykonania bardzo dobra. Cena mogła by być niższa ;)
Ocena
Irek (Dodano 01.06.2016)
Dodaj swoją opinię