Maska antysmogowa Respro S3V StreetSmart, biała, rozmiar uniwersalny, 3 szt.

Special Price 89,00 zł

Normalna cena: 169,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

LUB
Opis

Szczegóły

Respro S3V StreetSmart to zestaw trzech masek antysmogowych, chroniących przed szkodliwym działaniem spalin, gazu organicznego, pyłu PM2.5 oraz cząstek submikronowych. Maski doskonale sprawdzą się w codziennym zastosowaniu, np. podczas dojazdu do pracy lub krótkich spacerów.


Maska RESPRO S3V STREETSMART posiada atesty i certyfikaty europejskie (EN149-FFP3), co gwarantuje najwyższy poziom ochrony przed pyłem zawieszonym PM2.5. Maska została stworzona we współpracy z ekspertami przemysłowymi, w efekcie czego zatrzymuje m.in. 98,7% aerozoli atmosferycznych (również mniejszych niż 2,5 μm) i szkodliwych pyłów odpowiedzialnych za nasilenie astmy, problemy z układem oddechowym, osłabienie czynności płuc oraz szereg innych komplikacji zdrowotnych.


Respro S3V StreetSmart cechuje się estetycznym designem oraz bardzo lekką i wygodną konstrukcją. Dzięki regulowanym, elastycznym taśmom, maskę można błyskawicznie założyć (zdjąć) na twarz i dopasować do anatomii użytkownika. Kształt maski został tak zaprojektowany, by pasował do każdego kształtu twarzy, bez względu na jej wielkość. Dzięki wewnętrznemu systemowi uszczelniania Respro S3V Street Smart bardzo dokładnie przylega do nosa i brody, w przeciwieństwie do tanich masek dostępnych na rynku.


Maska STREETSMART™ sprawdzi się podczas krótkich wyjść z domu, dojazdu do pracy, zakupów i spacerów z psem. Okres eksploatacji i aktywnej ochrony maski wynosi około 40 godzin.


Maska Respro S3V StreetSmart to atestowana maska antysmogowa, o sprawdzonym działaniu ochronnym, zalecana do codziennego użytku w aglomeracjach miejskich o wysokim zanieczyszczeniu i zapyleniu powietrza.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

producent: RESPRO
kolor: biały
rozmiar: uniwersalny
atest: EN149-FFP3
Opinie