Wiatrówka pistolet Ruger MARK I (2.4963) 4,5

449,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Pistolet sprężynowy z łamana lufą na śrut ołowiany renomowanej amerykańskiej marki RUGER z bezpiecznikiem oraz muszką Tru-Glo. Gwintowana lufa oraz regulowane przyrządy celownicze zapewniają wysoką celność.

Rękojeść jest ergonomicznie wyprofilowana i dopasowany dla osób zarówno prawo- jak i leworęcznych. 

W zestawie znajduje się przedłużenie lufy w formie atrapy tłumika. Dzięki niemu można przedłużyć dźwignię napinania sprężyny, czego wynikiem jest mniejsza siła potrzebna do napięcia sprężyny.

Wzornictwo poszczególnych elementów zewnętrznych opiera się na linii znanej z broni palnej Ruger. Zaznaczona jest tu charakterystyczna dla broni marki Ruger kreska projektancka, przejawiająca się szczególnie wyraźnie na żłobienia na lufie oraz kabłąku. Oczywiście charakterystyczny emblemat na rękojeści to już klasyka, świadcząca o przynależności tej wiatrówki do rodziny jednego z najbardziej rozpoznawanych i najstarszych producentów broni z USA..


Urządzenie z lufą gwintowaną o energii wylotowej poniżej 17 J. Zakup bez zezwoleń. Tylko dla osób pełnoletnich.

Strzelanie do ludzi i zwierząt jest zabronione i ścigane prawem. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt Rozdział 1 Art. 4 pkt.8, pkt.12 Art. 6 pkt.1 i 2.
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

długość: 361 mm
waga: 1210 g
kaliber: 4,5 mm
prędkość początkowa: 175 m/s
długość lufy: 166 mm
Recenzje