Wiatrówka pistolet Industry Brand mod. QS 35 kal. 4,5 mm Ekp<17J

199,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

LUB
Opis

Szczegóły

Industry Brand QS 35

Firma z wieloletnią tradycją -Industry Brand od ponad 60 lat produkuje wiatrówki pneumatyczne dla firm na całym świecie pod znanymi światowymi markami.

Wiatrówki  pneumatyczne Industry Brand wyróżnia wysoka jakość oraz dbałość o dopracowanie szczegółów mających znaczenie przy wysokiej ocenie wykonania i działania produktów tej marki.

Mocna, gwintowana Wiatrówka Industry Brand QS 35 to doskonały wybór dla osób szukających pistoletu z systemem dolnego naciągu sprężyny, dobrych parametrach technicznych oraz ciekawym wzornictwie.

Model QS 35 w kal. 4,5 mm to pistolet, który idealnie nadaje się do strzelania rekreacyjnego i z pewnością będzie stanowił świetną alternatywę do spędzania wolnego czasu podczas spotkań towarzyskich w terenie.

Korpus pistoletu wykonany jest z ciemnego drewna, rękojeść z profilowanym chwytem pozwala na pewne i stabilne posługiwanie się pistoletem.

System dolnego naciągu sprężyny utrzymuje lufę w stabilnym położeniu względem korpusu co ma pozytywny wpływ na celność oraz przekłada się na długoletnie bezproblemowe użytkowanie pistoletu.

Do modelu QS 35 należy stosować kulkę ołowianą 4,5 mm (np. GAMO Round 4,5 mm, kod TM.5531), aby w pełni cieszyć się z możliwości tej wiatrówki.

Pistolet oprócz gwintowanej lufy posiada również lekki, płynnie działający system spustowy z manualnym przesuwnym bezpiecznikiem.

Wiatrówka Industry Brand QS 35 została wyposażona w otwarte, wytrzymałe przyrządy celownicze, w pełni regulowaną szczerbinkę w pionie oraz poziomie oraz metalową muszkę.

Na górnej części pistoletu zastosowano standardową szynę 11 mm do montażu celowników optycznych, nieocenionych przy strzelaniu precyzyjnym na większych dystansach.

QS 35 to niezawodny pistolet pneumatyczny, o solidnej konstrukcji, dużej prędkości początkowej i celności, wszystko to w przystępnej cenie i dobrej jakości.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- kaliber: 4,5mm
- rodzaj naciągu sprężyny: dolny naciąg
- przyrządy celownicze: regulowane w pionie i w poziomie.
- rodzaj rękojeści: drewno, rękojeść profilowana.
- długość całkowica: 366 mm
- uśredniona prędkośc początkowa: około 120 m/s
- waga:1,3 kg.
- energia wylotowa śrutu poniżej 17 J, wiatrówka dostępna bez zezwolenia.

Recenzje