Wiatrówka pistolet Heckler & Koch P30 FDE (402.00.04) 4,5

999,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Pistolet wiatrówkowy HK P30 FDE w militarnej wersji kolorystycznej (flat dark earth), stosowanej przez żołnierzy biorących udział w konfliktach na bliskim wschodzie.

Marka Heckler&Koch jest niezwykle uznana i popularna wśród znawców i entuzjastów broni.

Model P30 to stosunkowo nowa broń na rynku broni palnej, a już jest dostępna także jako wiatrówka, która wiernie odwzorowuje oryginał i dysponuje dużą siłą przebicia. Jakość wykonania stoi na najwyższym poziomie. Pistolet wiatrówkowy H&K P30 strzela śrutem ołowianym lub kulkami stalowymi!

Oryginalna jakość
W porównaniu do innych "podobnych" modeli, ten pistolet jest oryginalnie sygnowany charakterystycznym czerwonym logo, które gwarantuje niezawodność, dobre osiągi i wysoką jakość wykonania.

Masa tej wiatrówki jest identyczna z ciężarem oryginału. Ciężka replika sprawia wrażenie obcowania z prawdziwą bronią. Uchwyt jest głęboko teksturowany i posiada ergonomiczne wyżłobienia na palce, wykonane w całkowitym oparciu do wersji bojowej.

Magazynek na kulki stalowe, mieści ich dokładnie 15, czyli tyle samo ile magazynek broni palnej HK P30.

Na szkielecie, pod lufą umieszczona jest szyna 22mm Weaver/Picatinny, która umożliwia montaż akcesoriów strzeleckich np. latarki czy celownika laserowego.

Wiatrówka H&K P30 FDE posiada pełnowymiarowy magazynek wsuwany do rękojeści,mieszczący kapsułę CO2 i zawór oraz podajnik na 15 okrągłych stalowych śrucin. Strzelanie z ołowianego śrutu diabolo odbywa się za pośrednictwem rotacyjnego, 8-strzałowego magazynka Umarex. Na każdy typ śrutu jest osobny magazynek, więc mamy możliwość celnego strzelania ze śrutu diabolo, lub bardziej rekreacyjnego strzelania kulkami stalowymi podawanych z pojemnego magazynka.

Podsumowując jest to nowatorska wiatrówka, która każdemu entuzjaście daje możliwość zaliczenia się do elitarnego klubu sympatyków marki Heckler&Koch.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- kapsuła CO2 i magazynek na kulki BB w rękojeści
- magazynek 8-strzałowy w zamku (podobnie jak CP-88, CP-99, Beretta 92 itp)
- metalowy zamek
- lufa gwintowana
- bezpiecznik manualny
- szyna akcesoryjna 22mm pod lufą
- system SA/DA
- prędkość początkowa: 110 - 120 m/s (w zalezności od użytego śrutu)
- pojemność magazynka: 15/8 szt.
- kaliber: 4,5mm
- typ śrutu: kulka stalowa lub śrut ołowiany diabolo
- zasilanie: kapsuła CO2 w rękojeści 12g
- waga: 770g
- długość całkowita: 180mm
- długośc lufy: 85
- model nie posiada systemu blow-back - dzięki temu 100% energii CO2 jest wykorzystywane do wystrzelenia śrutu z maksymalna prędkością
Recenzje