Społeczność broń.pl

W dzisiejszych czasach media społecznościowe są kluczowymi kanałami komunikacji, które dają nam możliwość dotarcia do szerokiego grona odbiorców, bez względu na czas i miejsce. Dlatego jesteśmy obecni  na najpopularniejszych serwisach społecznościowych od ponad 6 lat. Dzięki takim serwisom jak Facebbok, Twitter, Google+, czy też Nasza-Klasa, chcemy być w bezpośrednim kontakcie z Wami. Pragniemy dzielić się ciekawostkami oraz nowościami, służyć zarówno praktyczną poradą, jak i pomocą, starając się jak najlepiej wykorzystać potencjał drzemiący w tych serwisach.

FACEBOOK

Dzięki Facebookowi, na którym mamy już ponad 16 tysięcy fanów, możecie liczyć na porcję ciekawych wiadomości z pierwszej ręki. Nasi fani mają również możliwość skorzystania ze specjalnych rabatów, promocji oraz konkursów. Znajdziecie tam także ekskluzywne materiały oraz  ciekawe relacje.  

 

TWITTER

Twitter to obecnie najszybsze źródło informacji. Dzieki niemu możecie być z nami na bieżąco w tematach bezpośrednio związanych z naszą firmą. To tutaj dowiecie się najszybciej o nowościach oraz wszelkich wydarzeniach firmowych.

 

Nasza-klasa.pl

Serwis nasza-klasa to jeden z pierwszych kanałów komunikacyjnych, dzięki któremu jesteśmy z Wami w kontakcie bezpośrednim od samego początku. NK pozwala nam na udostępnianie wszelkich materiałów, które mogą być dla Was interesujące. Zdjęcia z sesji, filmy, informacje o promocjach i nowościach to tylko niektóre materiały, które znajdziecie na portalu.

 

Google+

Jeden z najmłodszych serwisów społecznościowych, który w błyskawicznym tępie powiększa grono swoich odbiorców. Dzięki naszej obecności w sewisie, jesteśmy zawsze tam gdzie Ty.

 

 

 YouTube

Od 2008 roku funkcjonuje również nasz oficjalny kanał na YouTube, który posiada bazę ponad 300 filmów. Baza ta stale się powiększa. Dzięki zamieszczanym materiałom video, możecie zobaczyć nasze produkty w akcji. Kanał YouTube to także porady, relacje z targów oraz imprez branżowych. 

A to wszystko w jakości HD.