Złoty Laur Klienta 2015 dla broń.pl

Z wielką radością pragnę poinformować, że sklep broń.pl został uhonorowany godłem Złoty Laur Klienta 2015 w kategorii sklepy z bronią. To już siódmy raz, kiedy nasz sklep zyskał uznanie w tym najważniejszym sondażu konsumenckim w Polsce. Nagroda Złoty Laur Klienta jest dla nas bardzo wartościowa, ponieważ o jej przyznaniu decydują głosy klientów, którzy w ten sposób potwierdzają zaufanie do danego sklepu i jego produktów.

Dziękujemy za wszystkie oddane głosy, które motywują nas do dalszego rozwoju.

Złoty Laur Klienta 2015 dla broń.pl

 

 

Dlaczego klienci nas doceniają?

 

broń.pl - wersja mobilna i aplikacja

Nasza aplikacja i wersja mobilna to idealny sposób do przeglądania i robienia zakupów na urządzeniach mobilnych dla osób, które pragną robić to w dowolnym czasie. Uproszczona wersja oferuje naszym klientom prostą i bezproblemową możliwość składania zamówienia. Ponadto, aplikacja sklepu dopasowuje się do rozdzielczości telefonu klienta, co skutkuje łatwiejszą nawigacją.

 

filmy kolter.tv w broń.pl

Kolter.tv - za pośrednictwem tej telewizji w sposób łatwy i czytelny przedstawiamy produkty prezentowane w sklepie broń.pl. Wykonując film, staraliśmy się pokazać szczegóły, detale, funkcje, design. Wszystko to dlatego, aby po obejrzeniu takiej prezentacji oglądający znał już wszystkie odpowiedzi na swoje pytanie dotyczące danego produktu.

 

broń.pl partnerem Payback

Jesteśmy oficjalnym partnerem Payback. Kupując w sklepie broń.pl, masz możliwość zbierania punktów Payback. Za każdą wydaną złotówkę otrzymujesz 1 punkt Payback.

 

Dział wiedza - strony informacyjne w broń.pl

Dział wiedza to mnóstwo wartościowych informacji dla miłośników broni i survivalu. Znajdziesz tutaj krótkie poradniki dotyczące konkretnych kategorii produktów, jak i doboru najbardziej optymalnych akcesoriów do produktów z oferty. Zapoznasz się z wiedzą z zakresu broni palnej. Każdy początkujący zapozna się z podstawowymi pojęciami dotyczącymi naszych produktów.

 

Ponadto

- szybka (24 godziny) i darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 300 zł

- szeroki wachlarz dostaw i metody płatności