Przygotuj się do szkoły. Sprawdź wytrzymałe plecaki i odzież.

 

Plecaki, torby

Do pojemnego plecaka zmieszczą się przybory do różnych przedmiotów, zeszyty, książki i porządne śniadanie. Plecak będzie konieczny na wycieczce szkolnej. W ofercie jest także torba naramienna, którą można ewentualnie przenosić za uchwyt. Na pewno pomieści laptop.

Spodnie, pas

Codzienne wyjścia do szkoły wymagają wytrzymałej odzieży. Wiedzą o tym wszyscy, którzy kupują tanie spodnie na bazarach. Tego typu odzież w szkole potrafi się zniszczyć po miesiącu. Dlatego do intensywnego użytkowania polecamy trwałe spodnie taktyczne, wzmocnione na kolanach i siedzeniu, z kieszeniami zewnętrznymi o różnej pojemności. Choć spodnie z krótszymi nogawkami wyglądają jak ubiór typowo miejski, także nie brakuje im przydatnych kieszeni, mniejszych i większych, otwartych i zasuwanych.

Koszulki, polówki

Poniżej można wybrać modne koszulki, które symbolicznie nawiązują do historycznych formacji wojskowych i wydarzeń, ale też zwyczajne T-shirty i koszulkę spod znaku kameleona (firmy Helikon). Nie tylko dla chłopaków - dla dziewczyn też.

Bluzy/polary, koszule, kurtki 

W sezonie jesienno-zimowym należy mieć się na baczności. Ciepły polar lub bluza zwiększy szansę na obronę przed przeziębieniem. Szkoda czasu na zaległości w szkole.