Polar Helikon Classic Army czarny

169,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Polar Helikon Classic Army to wysokiej jakości, wytrzymała bluza polarowa codziennego użytku.


Niemal każdy sportowiec, wyczynowiec, myśliwy, pasjonat militariów, bądź aktywny klient ma świadomość, jak ważną rolę odgrywa sprzęt. Ubranie, okrycie, urządzenia muszą być najwyższej jakości i spełniać główne wymagania. Odpowiednie okrycie pomoże przetrwać najzimniejszą noc i najtrudniejszą przygodę. Aktywnym i świadomym klientom polecamy polar Classic Army firmy Helikon. Wysokojakościowe okrycie pomagające przetrwać najtrudniejszy okres. 


Okrycie firmy Helikon to niezwykle lekki polar taktyczny wykonany z wysokojakościowego materiału gwarantującego ciepło. Służyć może zarówno jako ocieplacz pod okryciem wierzchnim jak i samodzielna kurtka w cieplejsze dni. Polar regulowany jest za pomocą rzepów, linek i ściągaczy umieszczonych na mankietach, kołnierzu oraz dolnej części ubrania. Polar wyposażony jest także w dwukierunkowy zamek podszyty listwą. Taka konstrukcja polaru serii Classic Army zapewnia ochronę przed zimnem oraz mroźnym wiatrem. 


Wysokojakościowy materiał chroni nie tylko przed chłodem, ale również nie mechaci się, nie przeciera i dobrze znosi pranie. Dodatkowe obszycia na łokciach i barkach zapewniają ochronę przed wytarciem i zniszczeniem. Cechą charakterystyczną polaru Classic Army firmy Helikon są dodatkowe kieszenie piersiowe wewnątrz kurtki posiadające wiele zastosowań. Można w niej trzymać portfel, dokumenty bądź radio. Dodatkowo kieszonka posiada przejście pozwalające umieścić przewody od słuchawek. W czasie biegania można słuchać muzyki, bez obawy o słuchawki.


Polar kierowany jest do wszystkich aktywnych klientów, którzy poszukują ciepłego ubrania na spokojne spacery, bądź weekendowy przygody na powietrzu.Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Opinie