Plecak z cordury Wisport Pear 24L czarno-zielony

199,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Odpowiedni plecak powinien mieć wielofunkcyjne zastosowania, od dalekich podróży po codzienne sprawy i zadania. Klientom poszukującym uniwersalnej torby polecamy czarno-zielony plecak Wisport Pear. Wygoda, elegancka i pojemnościowa torba ułatwi realizację codziennych zadań.

Produkt firmy Wisport posiada, aż 25 litrów pojemności zachowując przy tym naturalny i elegancki wygląd. Wszystko za sprawą zaimplementowaniu ergonomicznych rozwiązań, które zwiększają pojemność torby zachowując przy tym naturalną wielkość. Dzięki temu czarno-zielony plecak jest doskonały zarówno do szkoły, jak i aktywnego wypoczynku na nartach, rowerze, bądź skałkach.
 
Plecak Wisport Pear składa się z głównej komory podzielonej na wewnętrzną przegrodę wyposażoną w wkłady hydracyjne. System ten zwiększa pojemność torby poprzez wprowadzenie dodatkowych miejsc na mapę, nóż, dokumenty lub asortyment. Produkt posiada także dwie kieszenie zewnętrze oraz dwie kieszenie boczne wspierane siatką. Można w nich przenosić wodę, bądź prowiant. Pomocne są także taśmy mocujące systemu Molle. Wisport Pear wyposażony jest w system stabilizujący. Wygodne i dostosowane szelki oraz demontowany pas biodrowy pomagają zachować równowagę w czasie marszu i równomiernie rozkładają ciężar. Jednak główną cechą charakterystyczną plecaka Wisport Pear jest system nośny ASC gwarantujący swobodę ruchu, poprzez maksymalne przybliżenie plecaka do ciała.

Plecak firmy Wisport jest elegancki, wygodny i uniwersalny. Można go zastosować zarówno podczas wycieczki jak i pójścia do szkoły lub na zajęcia. Idealny dla czynnych i aktywnych klientów.  

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe


- producent: Wisport
- materiał: Cordura + nylon
- klamry: Nexus
- zamki: Wisport
- masa: 750 g
- ilość komór: 1
- ilość kieszeni: 4
- wymiary: 480 x 320 x 180 mm
Opinie