Pistolet ASG Heckler & Koch USP sprężynowy

130,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

LUB
Opis

Szczegóły

Pistolet sprężynowy ASG Heckler & Koch USP to wiernie wykonana sprężynowa replika ASG popularnego pistoletu używanego między innymi przez wiele jednostek specjalnych wojska i policji.

Pistolet HK USP wykonano w wysokiej jakości polimeru, o dużej odporności na uszkodzenia mechaniczne, co zabezpiecza go przed uszkodzeniem w razie upuszczenia lub przypadkowego uderzenia w twardą powierzchnię. Podzespoły wewnętrzne i lufa są całkowicie metalowe, dzięki czemu użytkownik będzie długo cieszył się bezawaryjnym działaniem pistoletu ASG. W replice zastosowano szereg rozwiązań technicznych występujących w oryginalnej broni palnej, na przykład teksturowane okładziny chwytu, aby pewniej trzymać replikę, dwustronny zwalniacz magazynka umożliwiający wygodną obsługę dla strzelców prawo- i leworęcznych, a także powiększony kabłąk, dzięki czemu bez problemu możemy strzelać w rękawiczkach.

System hop-up zastosowany w HK USP najlepiej sprawdza się przy wystrzeliwaniu kulek o wadze od 0,12 - 0,20 g, zapewniając maksymalny zasięg w granicach 25 metrów. Zastosowany bezpiecznik nastawny zwiększa bezpieczeństwo korzystania z repliki ASG, uniemożliwiając oddanie strzału bez uprzedniego zwolnienia bezpiecznika. Ergonomiczny chwyt z teksturą antypoślizgową pozwala trzymać pistolet pewnie i oddawać precyzyjne strzały.

Replika posiada licencjonowane oznaczenia producenta HK naniesione na zamku i chwycie pistoletu, co czyni go cennym dodatkiem do każdej kolekcji replik ASG.

Cechy:

- Wykonanie z polimeru wysokiej jakości

- Ruchomy zamek

- Ergonomiczny chwyt teksturowany

- Działający bezpiecznik

- Metalowe części

- System hop-up

- Energia wylotowa kulki: <0,5 J


Zalecana masa używanych kulek: 0,12/0,20 g.

W zestawie paczka kulek.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- producent: Umarex
- napęd: sprężynowy
- materiał: abs + metal
- pojemność magazynka: 25 kulek
- system hop -up: tak ( nieregulowany )
- bezpiecznik nastawny
- długość całkowita: 195 mm
- długość lufy: 109 mm
- waga: 308 g
- prędkość początkowa: ok. 230 fps
Recenzje