Pistolet ASG Beretta M9 World Defender sprężynowy

89,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

LUB
Opis

Szczegóły


Pistolet ASG Beretta M9 World Defender to sprężynowa replika ASG pistoletu będącego na wyposażeniu U.S. Army. Szkielet oraz zamek wykonano ze wzmacnianego tworzywa sztucznego, które zwiększa żywotność pistoletu ASG i jego wytrzymałość. Z metalu wykonano część elementów wewnętrznych oraz lufę.

Beretta M9 posiada bezpiecznik nastawny, umiejscowiony po prawej stronie szkieletu nad spustem, uniemożliwiający oddanie przypadkowego strzału, co znacząco wpływa na zwiększenie bezpieczeństwa uczestników zabawy. Replikę ASG M9 World Defender wyposażono w teksturowany chwyt zapewniający pewne i wygodne trzymanie pistoletu w dłoni, nawet w najbardziej dynamicznych i stresujących sytuacjach, takich jak rozgrywki CQB. Dociążony magazynek mieści 12 kulek, a jego masa sprawia, że Beretta ciężarem przypomina oryginał.

System hop-up pozwala prowadzić celny ostrzał na zasięg kilkunastu metrów.

Na zamku oraz rękojeści znajdują się licencjonowane oznaczenia i logo firmy Beretta, dlatego ta broń ASG świetnie nadaje się do uzupełnienia zbiorów każdego kolekcjonera replik broni palnej.

Pistolet Beretta M9 World Defender to wiernie wykonana replika ASG, która świetnie nadaje się na pierwszą broń ASG dla nowych adeptów airsoftu. Doskonale nadaje się ona do ćwiczeń strzeleckich i działań prowadzonych w pomieszczeniach.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- producent: Umarex
- napęd: sprężynowy
- materiał: abs + metal
- system hop-up: tak ( stały )
- bezpiecznik nastawny przyciskowy
- dociążony magazynek o pojemnośći 12 kulek
- energia max. 0,5 J
- prędkość początkowa: ok. 230 fps
- waga: 360 g
- długość: 216 mm
Recenzje