Piła składana Gerber BG Bear Grylls Sliding Saw (31-001058)

119,00 zł
Opis

Szczegóły

Piła składana GERBER BG Sliding Saw to lekkie kompaktowe narzędzie, które pozwoli Ci zadbać o porządek w sadzie i na działce oraz szybko i sprawnie przygotować obozowisko podczas wakacyjnej wędrówki.

Piła GERBER BG Sliding Saw posiada wysuwany z chwytu, blokowany za pomocą śruby brzeszczot, dzięki czemu po zsunięciu ma długość 216 mm i można je bezpiecznie i komfortowo przenosić nawet w kieszeni bojówek. Precyzyjny brzeszczot z węglowej stali SK5, posiada dwa rzędy agresywnych zębów, dzięki tej konstrukcji piła bardzo szybko i skutecznie radzi sobie z cięciem drewna.

Rękojeść piły GERBER BG Sliding Saw wykonano z nylonu oraz pokryto dodatkowo gumą, poprawiającą chwyt i zapobiegającą ześlizgiwaniu się dłoni podczas pracy. W chwycie znajdują się otwory umożliwiające przywiązanie piły np. do kija lub rurki i ścinanie wyżej rosnących lub niedostępnych gałęzi.

Lekka, kompaktowa i jednocześnie bardzo wytrzymała i bezpieczna konstrukcja piły GERBER BG Sliding Saw, powodują, że warto ją mieć w swym ekwipunku podczas wypadów w teren.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- producent: Gerber
- piła z wysuwanym, blokowanym brzeszczotem
- stal węglowa SK5
- doskonałe narzędzie outdoorowe
- kompaktowa i poręczna konstrukcja
- gumowany, antypoślizgowy chwyt
- agresywny brzeszczot o dwóch rzędach zębów
- długość po rozłożeniu: 375 mm
- długość po złożeniu: 216 mm
- waga: 141 g
Opinie

Opinie o Piła składana Gerber BG Bear Grylls Sliding Saw (31-001058)

bardzo fajne narzędzie
Fiskarsik aż miło :)
Ocena
Seba (Dodano 05.04.2013)
Dodaj swoją opinię