Piła składana Gerber BG Bear Grylls Sliding Saw

119,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

LUB
Opis

Szczegóły

Piła składana GERBER BG Sliding Saw to lekkie kompaktowe narzędzie, które pozwoli Ci zadbać o porządek w sadzie i na działce oraz szybko i sprawnie przygotować obozowisko podczas wakacyjnej wędrówki.

Piła GERBER BG Sliding Saw posiada wysuwany z chwytu, blokowany za pomocą śruby brzeszczot, dzięki czemu po zsunięciu ma długość 216 mm i można je bezpiecznie i komfortowo przenosić nawet w kieszeni bojówek. Precyzyjny brzeszczot z węglowej stali SK5, posiada dwa rzędy agresywnych zębów, dzięki tej konstrukcji piła bardzo szybko i skutecznie radzi sobie z cięciem drewna.

Rękojeść piły GERBER BG Sliding Saw wykonano z nylonu oraz pokryto dodatkowo gumą, poprawiającą chwyt i zapobiegającą ześlizgiwaniu się dłoni podczas pracy. W chwycie znajdują się otwory umożliwiające przywiązanie piły np. do kija lub rurki i ścinanie wyżej rosnących lub niedostępnych gałęzi.

Lekka, kompaktowa i jednocześnie bardzo wytrzymała i bezpieczna konstrukcja piły GERBER BG Sliding Saw, powodują, że warto ją mieć w swym ekwipunku podczas wypadów w teren.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- producent: Gerber
- piła z wysuwanym, blokowanym brzeszczotem
- stal węglowa SK5
- doskonałe narzędzie outdoorowe
- kompaktowa i poręczna konstrukcja
- gumowany, antypoślizgowy chwyt
- agresywny brzeszczot o dwóch rzędach zębów
- długość po rozłożeniu: 375 mm
- długość po złożeniu: 216 mm
- waga: 141 g
Recenzje