Paralizator GUARD STORM z alarmem (29209)

159,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

LUB
Opis

Szczegóły

Paralizator z latarką Kolter Guard Storm w najnowszej wersji z alarmem dźwiękowym to solidnie wykonane urządzenie o niewielkich rozmiarach oraz dużej skuteczności działania. Paralizator Kolter Guard Storm to kompaktowy paralizator obronny, wyposażony w mocną latarkę oraz głośny alarm uruchamiany automatycznie po wypięciu zawleczki bezpieczeństwa.

Dzięki swoim niewielkim rozmiarom noszenie paralizatora na co dzień jest komfortowe i bezproblemowe.

Korpus paralizatora wykonano z trwałego, odpornego na udar mechaniczny polimeru, niewrażliwego na działanie czynników atmosferycznych.

Paralizator Kolter Guard Strom został wyposażony w mocną latarkę diodową, która pozwala oślepić napastnika, dzięki czemu traci on orientację przestrzenną i pozwala nam na koordynację obrony.

Latarka sprawdzi się również doskonale w codziennych sytuacjach, zwłaszcza w sezonie jesienno zimowym.

Najnowsza wersja wyposażona została w alarm dźwiękowy który aktywuje się w momencie wyrwania zawleczki bezpieczeństwa co w dużym stopniu spowoduje odstraszenie napastnika poprzez zwrócenie uwagi osób postronnych i zniechęci do dalszego ataku.

Urządzenie zasilane jest za pomocą zintegrowanego akumulatora, który w prosty sposób ładujemy. Ogranicza to koszty związane z zakupem baterii oraz pozwala systematycznie doładowywać urządzenie i utrzymywać je w stanie pełnego naładowania.

Bezpieczeństwo użytkowania zapewnia zawleczka, która w przypadku wyrwania paralizatora z ręki blokuje działanie urządzenia, oraz podwójny włącznik zasilania. 

Kompaktowe rozmiary, skuteczność działania, wysoki poziom bezpieczeństwa dla użytkownika, mocna oślepiająca latarka oraz aspekt psychologiczny w postaci głośnego alarmu, powodują, że paralizator Kolter Guard Storm to urządzenie, które zawsze warto mieć ze sobą.

W komplecie:

-zawleczka na nadgarstek

-zintegrowany z paralizatorem alarm dźwiękowy


Paralizator KOLTER-GUARD STORM przeszedł pozytywnie badania i posiada atest dopuszczający go do sprzedaży i użytku na rynku polskim. Numer atestu: TK0048P

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- napięcie: 300 000 V
- natężenie: < 10 mA
- zasilanie: akumulator wewnętrzny 4,8-6V
- trwała polimerowa obudowa
- zawleczka bezpieczeństwa
- wymiary: 130 x 44,5 x 32 mm
- masa: 130 g
Opinie