Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Rękawiczki - MECHANIX

Rękawiczki - MECHANIX
Filtruj produkty według
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Chronią przed urazami, zapobiegają przemarznięciu dłoni, osłaniają ręce przed środowiskiem zewnętrznym. Rękawiczki taktyczne to idealne wyposażenie dla każdego miłośnika wypraw survivalowych, ale także dla profesjonalistów, np. dla strzelców. Znakomicie sprawdzają się przy uprawianiu sportów ekstremalnych i nie tylko, ale także jako wyposażenie na zimę dla każdego fana jakości i niezawodności w codziennym użytkowaniu.

Kto najczęściej potrzebuje rękawiczek taktycznych?

Wiele osób bardzo często potrzebuje rękawiczek, by zabezpieczyć swoje dłonie przed chłodem czy uszkodzeniami i mikrourazami. To bardzo ważne, zwłaszcza w okresie zimowym i jesiennym, kiedy chłód doskwiera najbardziej. Dlatego od wyboru właściwego produktu z tej kategorii zależy naprawdę wiele. Warto więc zdać sobie sprawę, że są to produkty dla każdego, także do codziennego noszenia i używania.

Jednak najczęściej tego rodzaju rękawiczki taktyczne używają osoby profesjonalnie zajmujące się strzelectwem. Muszą być one bowiem przygotowane na pracę na zewnątrz, a przy tym potrzebują pełnej i komfortowej dyspozycji każdym palcem. Dlatego wiele modeli jest przystosowanych do profesjonalistów z zakresu strzelectwa oraz dla zadań służb mundurowych. Z tego rodzaju produktów korzystać będą jednak także miłośnicy survivalu.

Rękawiczka taktyczna – rodzaje

Zwróć uwagę na różnorodność oraz możliwości, jakie proponujemy w tej kategorii. Poniższe produkty zostały zebrane razem, jednak wiele z nich należy do odmiennych kategorii. Część z nich to specjalistyczny sprzęt, a więc <strong>rękawiczka taktyczna</strong> przystosowana do strzelectwa, z dobrze ułożonymi palcami, pełna i wyprofilowana, która umożliwia pełen zakres ruchów. Dzięki temu jest funkcjonalna, praktyczna i nieniszcząca się.

Z kolei w przypadku innych modeli możemy znaleźć rękawiczki bez palców przystosowane np. do letnich obozów survivalowych oraz lżejsze, mniej profilowane i bardziej delikatne rękawiczki miejskie, które można nosić jesienią oraz zimą zamiast klasycznych rękawic. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w przypadku osób celujących w produkty trwałe i o doskonałej jakości.

Dbamy o to, co oferujemy

Wszystkie rękawiczki taktyczne, które znajdują się w naszym asortymencie są wysokiej jakości. Pochodzą od dobrych producentów, między innymi renomowanej firmy Helikon, ale nie tylko. Warto zwrócić uwagę na ich materiały, które zawsze są wysokiej klasy oraz na sposób szycia. Podlegają one stałej kontroli, dzięki czemu wiemy, czego możemy oczekiwać od naszych dostawców oraz co oferujemy naszym klientom. Mamy pod kontrolą każdy z produktów, które znajdziecie poniżej, a to sprawia, że Ty możesz mieć pewność, wybierając nasz sklep.

Wyjątkowe rękawiczki taktyczne

Warto zwrócić uwagę na kilka wyjątkowych modeli rękawiczek, które znajdują się w naszym asortymencie. Są to między innymi:

  • Helikon All Round Fic Tac Light – para klasycznych rękawiczek taktycznych wykorzystywanych nie tylko przez strzelców, ale także na co dzień. Mają elastyczny mankiet, mikrofibrę, która została wykorzystana wzdłuż kciuka oraz oddychający materiał, z którego wykonano cały ten model. Lekka konstrukcja ułatwia przechowywanie.

  • Helikon Half Finger – czarne rękawiczki na dłonie bez palców, przeznaczone między innymi na letnie wypady survivalowe, ale także np. dal rowerzystów. Zapewnia komfort ruchu palcami, a jednocześnie osłania dłoń przed uszkodzeniami. Są przyjemne w dotyku i mają regulowane mankiety.

Sprawdź różne opcje!

Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem tej kategorii, który znajdziesz poniżej. Dzięki temu będziesz wiedział, czego potrzebujesz, by zadbać o skórę dłoni i komfort działania w zimne jesienne i zimowe dni. Wybieraj najlepsze możliwości i nie idź na kompromisy. Decydując się na nasz sklep masz pewność co do jakości i trwałości produktów. To sprawia, że Twój wybór staje się racjonalny i podejmowany raz na długi czas. Wybierz swój model rękawiczek.


Mechanix wyciąga pomocną dłoń ku wszystkim, których ręce pracują w branżach wymagających ich szczególnego zaangażowania. Poznaj rękawice, które zostały stworzone z myślą o profesjonalistach. Sprawdź ich trwałość oraz jakość. Doskonale sprawdzą się zarówno w czasie pracy, jak i w trakcie uprawiania sportów: zarówno amatorsko, jak i profesjonalnie.

Od czego zaczęła się historia Mechanix?

Mechanicy samochodowi muszą mieć sprawne dłonie, które jednak regularnie poddawane są różnym niebezpiecznym czynnikom. Dlatego w 1991 roku profesjonalista zajmujący się pojazdami wyścigowymi stworzył rękawice, mające pomóc w ochronie rąk osób takich, jak on. To był prawdziwy sukces. Z tej niewielkiej części ubioru korzystała cała załoga przynależąca do Daytona 500. Minęły dziesięciolecia, ale to wcale nie sprawiło, że marka przestała się rozwijać! Obecnie w jej ofercie znajdziesz rękawice dedykowane przeróżnym osobom pracującym z użyciem swoich rąk.

Zadbaj o swoje dłonie. W końcu to dzięki nim możesz wykonywać codzienne czynności. Zapewnij im więc ciepło oraz bezpieczeństwo w każdych warunkach.

Rękawice — zobacz, czemu warto je nosić

Nawet uszkodzenie naskórka na dłoni może być niezwykle nieprzyjemne i trudno gojące. W końcu wciąż ich używasz, dotykając różnych przedmiotów i regularnie je myjesz. Z tego powodu lepiej takim sytuacjom zapobiegać, szczególnie jeśli na co dzień masz styczność ze środkami czyszczącymi, smarem lub innego rodzaju chemią. Na dodatek noszenie rękawiczek może zapobiegnąć obtarciom lub czasem nawet złamaniu czy zwichnięciu palca, zapewniając lepszą przyczepność do podnoszonych powierzchni.

Dopasuj rękawiczki do swoich potrzeb

Obecnie Mechanix oferuje rękawiczki dla całej rzeszy klientów. Świetnie sprawdzą się na torze wyścigowym, ale nie tylko. Także osoby aktywne oraz wielbiciele survivalu znajdą coś dla siebie. Dobrym wyborem mogą okazać się skórzane rękawiczki, które świetnie chronią przed zimnem. Jeśli po prostu szukasz czegoś na mroźne miesiące, możesz znaleźć wśród tych produktów coś dla siebie.