Karabin pneumatyczny T4E TM4 RIS na kule gumowe i pieprzowe (2.4750X)

1 990,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

SzczegółyT4E TM4 RIS to zaawansowany marker kalibru .43, strzelający kulami gumowymi, pudrowymi oraz pieprzowymi, wykorzystywany do treningu taktycznego służb mundurowych i agencji ochrony oraz do obrony osobistej osób cywilnych.

Konstruktorzy karabinka T4E TM4 RIS, szczególny nacisk położyli na realizm obsługi, działania oraz wysoką jakość wykonania, w efekcie czego, udało się stworzyć bardzo bezpieczny i maksymalnie realistyczny system treningowo obronny.

Karabinek T4E TM4 RIS, podobnie jak broń bojowa, został wykonany w przeważającej części z metalu z dodatkiem lekkich, wytrzymałych polimerów (kolba, chwyt pistoletowy, okładziny szyn Picatinny, korpus magazynka)

T4E TM4 RIS zasilany jest jedną 12 g kapsułą Co2, montowaną w magazynku o pojemności 14 kulek .43 Wystrzelone kulki osiągają prędkość w granicach 120 m/s, co pozwala na prowadzenie celnego ognia na dystansie około 25 m. Marker umożliwia strzelanie ogniem pojedynczym oraz ciągłym.

System blow back, zapewnia odczuwalną pracę suwadła, po opróżnieniu magazynka pozostaje w tylnym położeniu, do jego zwolnienia, podobnie jak w broni palnej, konieczne jest wciśnięcie dźwigni bolt catcha, uniemożliwiając tym samym strzelanie „ na sucho”. Przed oddaniem strzełu, konieczne jest odciągniecię dźwigni przeładowania.

Marker można w bardzo prosty i szybki sposób rozłożyć (jak broń palną), co ułatwia czyszczenie podzespołów wewnętrznych.

Kolba o czterech nastawach długości pozwala dostosować karabinek do naszych predyspozycji.

TM4 RIS wyposażono w 4 szyny Picatinny 22 mm, pozwalające na montaż dowolnej optyki lub innych akcesoriów np. latarki, chwytu przedniego. Dodatkowo w komplecie znajdują się 3 zaślepki na szyny.

Marker T4E TM4 to obecnie najbardziej realistyczny i zaawansowany system treningowo obronny, dedykowany zarówno dla służb mundurowych jak i osób cywilnych.

 Cechy:
- replika karabinu M4
- system blow-back
- selektor trybu ognia z ustawieniem full-auto
- regulowany w pionie i poziomie celownik przeziernikowy
- szyny 22mm do montażu celownika (górna) oraz akcesoriów (boczna i dolne)
- osłony na dolną i boczne szyny RIS 
- kolba z regulacją długości
- maksymalny realizm działania i obłsugi


Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- kaliber: .43 (11mm)
- prędkość początkowa: 125m/s
- typ kulki: gumowa, proszkowa lub pieprzowa
- pojemność magazynka: 14 kulek
- zasilanie: 1 x kapsuła CO2 12g
- masa: 2770g
- długość całkowita: 680 - 763mm
- szyny akcesoryjne RIS (22mm)

 

Recenzje