Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Akcesoria do art obronnych - 3M PELTOR

Filtruj produkty według
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Broń obronna to nie tylko konkretne modele pistoletów hukowych czy na gumowe kule, ale także akcesoria, które umożliwiają posługiwanie się nią i działanie przeciw napastnikom. To typowe wyposażenie, które umożliwia skuteczną samoobronę osobom, które posiadają artykuły obronne z naszego sklepu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, którą przygotowaliśmy poniżej, a dzięki której możesz mieć pewność, że Twoje artykuły do obrony zadziałają tak, jak sobie tego życzysz.

Czym są i jak możesz wykorzystać akcesoria do artykułów obronnych?

Zwykle po broń obronną czy gazy pieprzowe oraz inne tego rodzaju sprzęty sięgamy, by się obronić i być gotowym na zagrożenia codzienności. Jednak do poprawnego funkcjonowania wielu z nich potrzebujesz akcesoriów do artykułów obronnych. Są to takie produkty jak: wszelkiego rodzaju baterie oraz akumulatory do urządzeń stosowanych w obronie własnej; kartridże hukowe o średnicy 6mm do broni alarmowej; kule gumowe, kule z farbą i kule pieprzowe do pistoletów i rewolwerów służących do treningu strzeleckiego i obrony ale także kabury, szelki, zapasowe wymienne wkłady gazowe, magazynki, nasadki i wiele innych.

Dlatego od tego, jakiej jakości będą to elementy oraz co dokładnie wykorzystacie, by artykuły obronne działały zależy nie tylko bezpieczeństwo wobec ataku napastnika, ale także jakość działania sprzętu, który posiadacie. Warto więc zwracać szczególną uwagę na jakość i wykonanie danych materiałów. Tylko odpowiednia amunicja do odpowiedniego rodzaju broni może dać właściwe działanie.

Jak korzystać z artykułów obronnych przy pomocy amunicji?

Nasza oferta to między innymi amunicja do artykułów obronnych, ale nie tylko. Wszelkiego rodzaju pistolety hukowe, pistolety na kule gumowe, paralizatory potrzebują także specjalnych wkładów i elementów, które sprawiają, że dobrze funkcjonują w momencie zagrożenia. To sprawia, że musisz wybierać rozsądnie i przede wszystkim szukać modeli dedykowanych do konkretnego rodzaju broni samoobronnej. Wybieraj tylko taką amunicję czy wkłady, które są wykonane przez renomowanych producentów.

Jeśli chcesz, by Twoje artykuły obronne działały dobrze i skutecznie, musisz zaopatrywać się w sprawdzone produkty. Wszyscy producenci, których oferujemy, gwarantują jakość oraz długotrwałą żywotność oferowanych akcesoriów. Oznacza to, że wybierając naszą ofertę, wybierasz pewność, że Twoja broń zadziała w najbardziej potrzebnym momencie, np. w trakcie ataku napastnika.

Kule gumowe oraz inne rodzaje akcesoriów

Na naszej stronie, w asortymencie, który znajdziesz poniżej, znajdują się różne rodzaje amunicji do artykułów obronnych oraz wiele innych przydatnych przedmiotów, które możesz użyć do swojej broni obronnej. Są to między innymi:

  • Kule gumowe HDRCOMBAT PDG50 – czyli produkt przeznaczony do pistoletów obronnych. To jedne z kuli oferowanych przez nas do pistoletów z kalibrem 50”. Skutecznie unieszkodliwiają atakującego i nie są zagrożeniem dla jego życia.

  • Zapasowy wkład gazu do pistoletów gazowych typu RMG - ręczne miotacze gazu – przeznaczony do pistoletów gazowych zapasowy wkład jest wygodnym rozwiązaniem. Jest to specjalny kartridż o pojemności 15 ml, który umożliwia rozpylenie gazu na około 4 m.

  • Kapsuły CO2 PEPPERBALL TCP – czyli specjalne wkłady do pistoletów Pepperball TCP na kule gumowe, która umożliwia wystrzelenie z siłą 16 J ok. 10 nabojów. Jest wydajna, poręczna i bardzo skuteczna.

Amunicja do artykułów obronnych oraz dodatkowe akcesoria

Oprócz kuli czy kartridży, a także baterii do paralizatorów, w tej kategorii oferujemy także różnego rodzaju dodatkowe akcesoria do artykułów obronnych. Są to między innymi chusteczki nawilżane, nasadki do rac czy zatyczki do uszu, a także całe zestawy treningowe. Warto przejrzeć je wszystkie i zdecydować się na najlepsze.


Peltor od 3M

Poznaj działający na całym świecie koncern, który dba nie tylko o wysoką jakość produktów, ale także o otaczający cię świat. 3M Peltor spełni twoje oczekiwania i jednocześnie pokaże ci najnowsze technologie, na które musisz zwrócić uwagę. Zamów już teraz jeden z ich produktów i samodzielnie sprawdź ich wyjątkowość!

Poznaj 3M Peltor – amerykańska jakość w Polsce!

3M to amerykański koncern, który powstał w 1902 roku. Działa w wielu krajach świata i w sumie zatrudnia prawie 100 tys. pracowników. Co roku wartość sprzedaży produktów wynosi prawie 30 mld dolarów! W Polsce także można znaleźć fabryki 3M Peltor, które są obecne na rynku od ok. 30 lat. Firma posiada 4 ośrodki produkcyjne, w tym dwa we Wrocławiu, w Janowie oraz w Rabce. W sumie w Polskich fabrykach pracuje ok. 4 tys. pracowników.

3M Peltor dba o środowisko

Firma 3M Peltor dba o środowisko. Do 2050 roku ma osiągnąć tzw. neutralność węglową, co oznacza, że na całym świecie przestanie wykorzystywać spalanie węgla do napędzania swoich produkcji. Ten cel będzie kosztował przedsiębiorstwo w sumie miliard dolarów! Co jednak ważne, w Polsce ten cel już został osiągnięty. Produkty tworzone w lokalnych zakładach są więc wytwarzane w fabrykach napędzanych prądem elektrycznym, który został wyprodukowany w ekologiczny sposób.

Kup, aby wesprzeć dobre warunki pracy

3M dokłada wszelkich starań, aby pracownicy mieli zapewnione jak najlepsze warunki pracy. Nie bez powodu przedsiębiorstwo zostało uznane za jedną z Najbardziej Etycznych Firm Świata wg. Ethisphere Institute. Wsparcie pracowników jest niezwykle istotne, tak samo jak lokalne społeczności, w których ci żyją. Dlatego odziały funkcjonujące w Polsce wspierają wrocławski Bank Żywności, dostarczają komputery do szkół, a także angażuje się w akcje świąteczne. Jeśli więc zależy ci, aby produkty, które kupujesz, pochodziły z szanujących człowieka oraz jego rozwój źródeł, musisz koniecznie zainteresować się tym, co znajdziesz w ofercie 3M Peltor. Na pewno nie będziesz tego żałować!

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com