Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Akcesoria do art obronnych - WALTHER

Filtruj produkty według
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Broń obronna to nie tylko konkretne modele pistoletów hukowych czy na gumowe kule, ale także akcesoria, które umożliwiają posługiwanie się nią i działanie przeciw napastnikom. To typowe wyposażenie, które umożliwia skuteczną samoobronę osobom, które posiadają artykuły obronne z naszego sklepu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, którą przygotowaliśmy poniżej, a dzięki której możesz mieć pewność, że Twoje artykuły do obrony zadziałają tak, jak sobie tego życzysz.

Czym są i jak możesz wykorzystać akcesoria do artykułów obronnych?

Zwykle po broń obronną czy gazy pieprzowe oraz inne tego rodzaju sprzęty sięgamy, by się obronić i być gotowym na zagrożenia codzienności. Jednak do poprawnego funkcjonowania wielu z nich potrzebujesz akcesoriów do artykułów obronnych. Są to takie produkty jak: wszelkiego rodzaju baterie oraz akumulatory do urządzeń stosowanych w obronie własnej; kartridże hukowe o średnicy 6mm do broni alarmowej; kule gumowe, kule z farbą i kule pieprzowe do pistoletów i rewolwerów służących do treningu strzeleckiego i obrony ale także kabury, szelki, zapasowe wymienne wkłady gazowe, magazynki, nasadki i wiele innych.

Dlatego od tego, jakiej jakości będą to elementy oraz co dokładnie wykorzystacie, by artykuły obronne działały zależy nie tylko bezpieczeństwo wobec ataku napastnika, ale także jakość działania sprzętu, który posiadacie. Warto więc zwracać szczególną uwagę na jakość i wykonanie danych materiałów. Tylko odpowiednia amunicja do odpowiedniego rodzaju broni może dać właściwe działanie.

Jak korzystać z artykułów obronnych przy pomocy amunicji?

Nasza oferta to między innymi amunicja do artykułów obronnych, ale nie tylko. Wszelkiego rodzaju pistolety hukowe, pistolety na kule gumowe, paralizatory potrzebują także specjalnych wkładów i elementów, które sprawiają, że dobrze funkcjonują w momencie zagrożenia. To sprawia, że musisz wybierać rozsądnie i przede wszystkim szukać modeli dedykowanych do konkretnego rodzaju broni samoobronnej. Wybieraj tylko taką amunicję czy wkłady, które są wykonane przez renomowanych producentów.

Jeśli chcesz, by Twoje artykuły obronne działały dobrze i skutecznie, musisz zaopatrywać się w sprawdzone produkty. Wszyscy producenci, których oferujemy, gwarantują jakość oraz długotrwałą żywotność oferowanych akcesoriów. Oznacza to, że wybierając naszą ofertę, wybierasz pewność, że Twoja broń zadziała w najbardziej potrzebnym momencie, np. w trakcie ataku napastnika.

Kule gumowe oraz inne rodzaje akcesoriów

Na naszej stronie, w asortymencie, który znajdziesz poniżej, znajdują się różne rodzaje amunicji do artykułów obronnych oraz wiele innych przydatnych przedmiotów, które możesz użyć do swojej broni obronnej. Są to między innymi:

  • Kule gumowe HDRCOMBAT PDG50 – czyli produkt przeznaczony do pistoletów obronnych. To jedne z kuli oferowanych przez nas do pistoletów z kalibrem 50”. Skutecznie unieszkodliwiają atakującego i nie są zagrożeniem dla jego życia.

  • Zapasowy wkład gazu do pistoletów gazowych typu RMG - ręczne miotacze gazu – przeznaczony do pistoletów gazowych zapasowy wkład jest wygodnym rozwiązaniem. Jest to specjalny kartridż o pojemności 15 ml, który umożliwia rozpylenie gazu na około 4 m.

  • Kapsuły CO2 PEPPERBALL TCP – czyli specjalne wkłady do pistoletów Pepperball TCP na kule gumowe, która umożliwia wystrzelenie z siłą 16 J ok. 10 nabojów. Jest wydajna, poręczna i bardzo skuteczna.

Amunicja do artykułów obronnych oraz dodatkowe akcesoria

Oprócz kuli czy kartridży, a także baterii do paralizatorów, w tej kategorii oferujemy także różnego rodzaju dodatkowe akcesoria do artykułów obronnych. Są to między innymi chusteczki nawilżane, nasadki do rac czy zatyczki do uszu, a także całe zestawy treningowe. Warto przejrzeć je wszystkie i zdecydować się na najlepsze.


Produkcja broni płynie im w żyłach. Walther od ponad 130 lat dostarcza swoim klientom wysokiej klasy produkty obronne. Poznaj niemiecką jakość, dedykowaną wszystkim miłośnikom sprzętu z historią i duszą. Wśród produktów marki znajdziesz także inne przedmioty, które mogą przydać się w trakcie polowania, czy podróży, np. lornetki, młotki czy latarki.

Skąd wziął się Walther? Poznaj historię przedsiębiorstwa

Turyngia w Niemczech od zawsze związana jest z kowalstwem. Nie bez przyczyny — to na tym terenie znajdują się rudy. August Theodor Walther był jednym z rzemieślników, pracujących wówczas przy produkcji broni. Jednak dopiero jego syn w 1886 roku stworzył przedsiębiorstwo, które istnieje do dzisiaj. Ponieważ produkcja karabinów i innej broni od lat była rodzinną tradycją, 28-letni wówczas mężczyzna miał to po prostu we krwi, dzięki czemu dobrze wiedział, jak pokierować tworzącym się przedsiębiorstwem.

Minęły lata, a marka zaczęła stawać się znana na całym świecie, nie tylko w rodzinnych Niemczech. Dziś produkty stworzone przez Walthera są dostępne również dla polskich klientów, którzy mogą cieszyć się ich wyjątkową jakością oraz historią.

Wybierasz się na survivalową wyprawę? To narzędzie może się przydać

Postaw na nowoczesne narzędzia, dzięki którym podróż survivalowa okaże się zdecydowanie bezpieczniejsza i wygodniejsza. Tomahawk WaltherTactical stworzony jest z odpornych na kruszenie się, ale bardzo lekkich polimerów. Za jego pomocą bez problemu będziesz mógł rąbać drewno, albo też pomóc sobie w podbramkowej sytuacji. To narzędzie, które może pełnić również rolę ratowniczą.

Tę latarkę schowasz do swojej kieszeni

Latarka to przedmiot, który powinieneś mieć zawsze przy sobie. W kieszeni, w samochodzie, czy we własnym domu: po prostu może się przydać. Dlatego postaw na niewielki model, który będzie świetnie sprawdzał się w wielu sytuacjach. Model Pro PL60 świeci z jasnością 500 lumenów i może świetnie sprawdzić się m.in. do sprawdzania wnętrza samochodu po zmroku lub do rozświetlenia mroku w czasie pieszej wędrówki.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com