Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Akcesoria do art obronnych - GLOCK

Filtruj produkty według
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Broń obronna to nie tylko konkretne modele pistoletów hukowych czy na gumowe kule, ale także akcesoria, które umożliwiają posługiwanie się nią i działanie przeciw napastnikom. To typowe wyposażenie, które umożliwia skuteczną samoobronę osobom, które posiadają artykuły obronne z naszego sklepu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, którą przygotowaliśmy poniżej, a dzięki której możesz mieć pewność, że Twoje artykuły do obrony zadziałają tak, jak sobie tego życzysz.

Czym są i jak możesz wykorzystać akcesoria do artykułów obronnych?

Zwykle po broń obronną czy gazy pieprzowe oraz inne tego rodzaju sprzęty sięgamy, by się obronić i być gotowym na zagrożenia codzienności. Jednak do poprawnego funkcjonowania wielu z nich potrzebujesz akcesoriów do artykułów obronnych. Są to takie produkty jak: wszelkiego rodzaju baterie oraz akumulatory do urządzeń stosowanych w obronie własnej; kartridże hukowe o średnicy 6mm do broni alarmowej; kule gumowe, kule z farbą i kule pieprzowe do pistoletów i rewolwerów służących do treningu strzeleckiego i obrony ale także kabury, szelki, zapasowe wymienne wkłady gazowe, magazynki, nasadki i wiele innych.

Dlatego od tego, jakiej jakości będą to elementy oraz co dokładnie wykorzystacie, by artykuły obronne działały zależy nie tylko bezpieczeństwo wobec ataku napastnika, ale także jakość działania sprzętu, który posiadacie. Warto więc zwracać szczególną uwagę na jakość i wykonanie danych materiałów. Tylko odpowiednia amunicja do odpowiedniego rodzaju broni może dać właściwe działanie.

Jak korzystać z artykułów obronnych przy pomocy amunicji?

Nasza oferta to między innymi amunicja do artykułów obronnych, ale nie tylko. Wszelkiego rodzaju pistolety hukowe, pistolety na kule gumowe, paralizatory potrzebują także specjalnych wkładów i elementów, które sprawiają, że dobrze funkcjonują w momencie zagrożenia. To sprawia, że musisz wybierać rozsądnie i przede wszystkim szukać modeli dedykowanych do konkretnego rodzaju broni samoobronnej. Wybieraj tylko taką amunicję czy wkłady, które są wykonane przez renomowanych producentów.

Jeśli chcesz, by Twoje artykuły obronne działały dobrze i skutecznie, musisz zaopatrywać się w sprawdzone produkty. Wszyscy producenci, których oferujemy, gwarantują jakość oraz długotrwałą żywotność oferowanych akcesoriów. Oznacza to, że wybierając naszą ofertę, wybierasz pewność, że Twoja broń zadziała w najbardziej potrzebnym momencie, np. w trakcie ataku napastnika.

Kule gumowe oraz inne rodzaje akcesoriów

Na naszej stronie, w asortymencie, który znajdziesz poniżej, znajdują się różne rodzaje amunicji do artykułów obronnych oraz wiele innych przydatnych przedmiotów, które możesz użyć do swojej broni obronnej. Są to między innymi:

  • Kule gumowe HDRCOMBAT PDG50 – czyli produkt przeznaczony do pistoletów obronnych. To jedne z kuli oferowanych przez nas do pistoletów z kalibrem 50”. Skutecznie unieszkodliwiają atakującego i nie są zagrożeniem dla jego życia.

  • Zapasowy wkład gazu do pistoletów gazowych typu RMG - ręczne miotacze gazu – przeznaczony do pistoletów gazowych zapasowy wkład jest wygodnym rozwiązaniem. Jest to specjalny kartridż o pojemności 15 ml, który umożliwia rozpylenie gazu na około 4 m.

  • Kapsuły CO2 PEPPERBALL TCP – czyli specjalne wkłady do pistoletów Pepperball TCP na kule gumowe, która umożliwia wystrzelenie z siłą 16 J ok. 10 nabojów. Jest wydajna, poręczna i bardzo skuteczna.

Amunicja do artykułów obronnych oraz dodatkowe akcesoria

Oprócz kuli czy kartridży, a także baterii do paralizatorów, w tej kategorii oferujemy także różnego rodzaju dodatkowe akcesoria do artykułów obronnych. Są to między innymi chusteczki nawilżane, nasadki do rac czy zatyczki do uszu, a także całe zestawy treningowe. Warto przejrzeć je wszystkie i zdecydować się na najlepsze.


Choć firma GLOCK znana jest głównie z produkcji krótkiej broni palnej, obecnie pod tą marką można kupić także oryginalne wiatrówki, pistolety ASG oraz pistolety typu RAM na kule pieprzowe do obrony i kule gumowe do treningu strzeleckiego z oryginalnym logo GLOCK.

Dzięki temu miłośnicy strzelectwa rekreacyjnego mogą także doświadczać obcowania z tą bardzo popularną, austriacką marką broni. 

Zaczęło się od trzech pracowników

Produkty z metalu i drewna, jakie początkowo trafiały na rynek dzięki Glock były tworzone przez zaledwie trzech pracowników. Ta austriacka firma została założona w 1963 roku. W latach 70. twórcy zaczęli skupiać się na produktach militarnych, takich jak noże czy elementy granatów odłamkowych. Potem poszło już lawinowo: pojawiły się kultowe modele broni i nie tylko, a przedsiębiorstwo zaczęło rozwijać skrzydła, pojawiając się także na rynku amerykańskim.

Rozwój produkcji oraz marki pozwolił walczyć o lepszą jakość oraz o wprowadzanie coraz to większych ilości innowacji. Obecnie siedziby przedsiębiorstwa można znaleźć m.in. w USA i na Słowacji.

Saperka: kultowy produkt stworzony przez Glock

Od lat saperka jest jednym z podstawowych elementów wyposażenia żołnierzy. Jest przydatna przy budowaniu okopów, ale również może służyć jako broń. Niewielka i lekka, jest docenionym przedmiotem na wielu polach. W 1983 roku przedsiębiorstwo stworzyło pierwszy model, który posiadał m.in. możliwość zablokowania w trzech miejscach, czy wykorzystać utwardzoną piłę. To jednak nie było ostatnie słowo! Obecnie Glock proponuje saperkę, która spełni wszystkie wymagania osób żyjących w XXI wieku. Mocna i innowacyjna, musi znaleźć się w plecaku każdego survivalowca.

Broń palna to nie wszystko

Glock jest przykładem marki, która udowadnia, że tworząc broń palną, można proponować odbiorcą także inny sprzęt w wysokiej jakości. Produkty tworzone od lat, z pasją i doświadczeniem, pozwolą cieszyć się outdoorowymi doświadczeniami i oddychać pełną piersią w każdej sytuacji. Poznaj świat tego austriackiego producenta!

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com