Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Akcesoria do art obronnych - ESP

Filtruj produkty według
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Broń obronna to nie tylko konkretne modele pistoletów hukowych czy na gumowe kule, ale także akcesoria, które umożliwiają posługiwanie się nią i działanie przeciw napastnikom. To typowe wyposażenie, które umożliwia skuteczną samoobronę osobom, które posiadają artykuły obronne z naszego sklepu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, którą przygotowaliśmy poniżej, a dzięki której możesz mieć pewność, że Twoje artykuły do obrony zadziałają tak, jak sobie tego życzysz.

Czym są i jak możesz wykorzystać akcesoria do artykułów obronnych?

Zwykle po broń obronną czy gazy pieprzowe oraz inne tego rodzaju sprzęty sięgamy, by się obronić i być gotowym na zagrożenia codzienności. Jednak do poprawnego funkcjonowania wielu z nich potrzebujesz akcesoriów do artykułów obronnych. Są to takie produkty jak: wszelkiego rodzaju baterie oraz akumulatory do urządzeń stosowanych w obronie własnej; kartridże hukowe o średnicy 6mm do broni alarmowej; kule gumowe, kule z farbą i kule pieprzowe do pistoletów i rewolwerów służących do treningu strzeleckiego i obrony ale także kabury, szelki, zapasowe wymienne wkłady gazowe, magazynki, nasadki i wiele innych.

Dlatego od tego, jakiej jakości będą to elementy oraz co dokładnie wykorzystacie, by artykuły obronne działały zależy nie tylko bezpieczeństwo wobec ataku napastnika, ale także jakość działania sprzętu, który posiadacie. Warto więc zwracać szczególną uwagę na jakość i wykonanie danych materiałów. Tylko odpowiednia amunicja do odpowiedniego rodzaju broni może dać właściwe działanie.

Jak korzystać z artykułów obronnych przy pomocy amunicji?

Nasza oferta to między innymi amunicja do artykułów obronnych, ale nie tylko. Wszelkiego rodzaju pistolety hukowe, pistolety na kule gumowe, paralizatory potrzebują także specjalnych wkładów i elementów, które sprawiają, że dobrze funkcjonują w momencie zagrożenia. To sprawia, że musisz wybierać rozsądnie i przede wszystkim szukać modeli dedykowanych do konkretnego rodzaju broni samoobronnej. Wybieraj tylko taką amunicję czy wkłady, które są wykonane przez renomowanych producentów.

Jeśli chcesz, by Twoje artykuły obronne działały dobrze i skutecznie, musisz zaopatrywać się w sprawdzone produkty. Wszyscy producenci, których oferujemy, gwarantują jakość oraz długotrwałą żywotność oferowanych akcesoriów. Oznacza to, że wybierając naszą ofertę, wybierasz pewność, że Twoja broń zadziała w najbardziej potrzebnym momencie, np. w trakcie ataku napastnika.

Kule gumowe oraz inne rodzaje akcesoriów

Na naszej stronie, w asortymencie, który znajdziesz poniżej, znajdują się różne rodzaje amunicji do artykułów obronnych oraz wiele innych przydatnych przedmiotów, które możesz użyć do swojej broni obronnej. Są to między innymi:

  • Kule gumowe HDRCOMBAT PDG50 – czyli produkt przeznaczony do pistoletów obronnych. To jedne z kuli oferowanych przez nas do pistoletów z kalibrem 50”. Skutecznie unieszkodliwiają atakującego i nie są zagrożeniem dla jego życia.

  • Zapasowy wkład gazu do pistoletów gazowych typu RMG - ręczne miotacze gazu – przeznaczony do pistoletów gazowych zapasowy wkład jest wygodnym rozwiązaniem. Jest to specjalny kartridż o pojemności 15 ml, który umożliwia rozpylenie gazu na około 4 m.

  • Kapsuły CO2 PEPPERBALL TCP – czyli specjalne wkłady do pistoletów Pepperball TCP na kule gumowe, która umożliwia wystrzelenie z siłą 16 J ok. 10 nabojów. Jest wydajna, poręczna i bardzo skuteczna.

Amunicja do artykułów obronnych oraz dodatkowe akcesoria

Oprócz kuli czy kartridży, a także baterii do paralizatorów, w tej kategorii oferujemy także różnego rodzaju dodatkowe akcesoria do artykułów obronnych. Są to między innymi chusteczki nawilżane, nasadki do rac czy zatyczki do uszu, a także całe zestawy treningowe. Warto przejrzeć je wszystkie i zdecydować się na najlepsze.


Jesteś prawdziwym profesjonalistą i stawiasz tylko na najwyższą jakość produktów? ESP, czyli Euro Security Products istnieje właśnie dla ciebie. Sprawdź wysokiej jakości akcesoria militarne oraz obronne, dzięki którym poczujesz się bezpiecznie i dasz sobie radę z każdym możliwym wyzwaniem. Nie cofaj się przez żadnym ryzykiem!

ESP: jakość produktów potwierdzona certyfikatami

Euro Security Products powstało w 1992 roku, od samego początku oferując całą gamę produktów służących do zabezpieczania terenu oraz ochrony osobistej. Wykorzystywana przez profesjonalistów, jest obecną jedną z najważniejszych światowych marek. Ich przedmioty wykorzystywane są na całym świecie, także przez służby mundurowe, i są jednymi z najczęściej używanych. To świadczy o ich wysokiej jakości oraz niezawodności. Przedsiębiorstwo posiada certyfikat ISO 9001.

Blisko 90% produkcji nie trafia do Czech, czyli rodzinnego państwa firmy, a na eksport, wyjeżdżając do ponad 60 krajów świata. Dlatego jeśli chcesz zaufać jakiejś firmie w kwestii swojego bezpieczeństwa, to właśnie na ESP należy zwrócić uwagę.

Użyteczna i… świetna od obrony. Wojskowa łopatka

Czy wiesz, że w wyposażeniu każdego żołnierza piechoty jest… łopata? Saperka, bo tak właśnie się nazywa, jest stosunkowo niewielkim produktem, który w wojsku był wykorzystywany m.in. do tworzenia okopów. Może przydać się jednak także w warunkach codziennych lub turystycznych, jeśli np. musisz samodzielnie stworzyć bezpieczne obozowisko. Saperka do pałki teleskopowej może więc okazać się niezmiernie przydatna, także w trakcie podróży po górach.

Światło to bezpieczeństwo, czyli warto kupić niewielką latarkę

Gdy zastanie cię noc lub nagle będziesz musiał wejść do ciemnego pomieszczenia, powinna towarzyszyć ci latarka. Co, jednak jeśli nie lubisz nosić ich przy sobie? Możesz zainwestować w niewielki brelok, który przejmie tę funkcję! Latarka  świeci na 1,5 m i waży zaledwie 14 g. Zabierzesz ją więc ze sobą w każde możliwe miejsce. Pamiętaj, że tak małe przedmioty również mogą zaważyć na twoim bezpieczeństwie.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com