Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Multitoole - NITE IZE

Multitoole - NITE IZE
Filtruj produkty według

Multitool to narzędzie wielofunkcyjne, które posiada wiele przydatnych funkcji (narzędzi) mogących w sytuacji awaryjnej zastąpić skrzynkę z narzędziami. Multitoole występują w wielu odmianach, począwszy od posiadających kompaktowe rozmiary kart survivalowych po duże narzędzia posiadające przynajmniej kilkanaście funkcji. W większości przypadków głównym narzędziem "toola" są kombinerki, które w zależności od wielkości multitoola wzbogacone są o narzędzia takie, jak ostrze, piła, pilnik, wkrętaki, szydło, nożyczki, otwieracze do puszek/konserw i wiele innych. Wybierz swoją podręczną "skrzynkę z narzędziami" już dziś!

Oprócz scyzoryków to drugie najpowszechniej używane narzędzie podczas wyjazdów survivalowych i innych rajdów oraz wypadów za miasto. Multitool jest używany przez miłośników męskich wycieczek, ale także w wielu sytuacjach podbramkowych, takich jak nieprzewidziane awarie. Sprawdź, jakie produkty znajdziesz w tej kategorii i dzięki jakim narzędziom będziesz mógł wyjść cało z każdej niemal opresji.

Narzędzia wielofunkcyjne – zastosowanie

Wszystkie narzędzia typu multitool czy inne narzędzia wielofunkcyjne są potrzebne przede wszystkim ludziom aktywnym. To do nich kierowana jest nasza oferta. Dzięki oferowanym tu produktom będą w stanie poradzić sobie w każdej nietypowej sytuacji. Zawsze wtedy, kiedy coś się popsuje, będzie trzeba coś naprawić, pociąć lub odgiąć pojawi się multitool oraz inne tego typu narzędzia.

Ich ideą jest zastosowanie podczas wyjazdów survivalowych, na wycieczkach w naturze, podczas campingów, obozów przetrwania i wielu innych okazji, gdzie liczy się szybkie i niezawodne działanie. Dzięki wielofunkcyjnemu narzędziu do reperowania i prac technicznych można z łatwością przygotować sobie warunki do życia w dżungli i w lesie.

Z czego składa się multitool?

Podstawowe narzędzie wielofunkcyjne jest zbudowane z kilku przydatnych elementów, które pozwalają na przykręcanie śrubek, wbijanie gwoździ, otwieranie, przecinanie, wyciąganie elementów wykonanych z różnych materiałów. To także nóż, kombinerki czy nożyczki, których można użyć w wielu sytuacjach. Dlatego też inną nazwą multitoola są obcęgi wielofunkcyjne, gdyż często podstawowym narzędziem multitoola są właśnie obcęgi.

Multitool w sytuacji awaryjnej ma w swoim założeniu zastąpić skrzynkę z narzędziami i pozwolić na wygodną i skuteczną pracę naprawczą, reperowanie czegoś lub otwarcie puszki z jedzeniem. Dzięki temu, że jest składany, zawsze pod ręką i dostępny niemalże wszędzie, stanowi niezbędne uzupełnienie ekwipunku podczas wypadów w nieznane, rajdów, obozów przetrwania czy survivalowych wyjazdów integracyjnych.

Różne rodzaje multitooli

Multitoole można spotkać w różnych konfiguracjach. Dlatego szczególnie zachęcamy do przejrzenia naszej kategorii, w której znajdziesz wiele różnych narzędzi wielofunkcyjnych, które są przydatne w niejednej sytuacji. Podstawowe odmiany multitooli, w tym multitool Gerber to:

  1. Multitool kompaktowy, w kształcie karty, tzw. karta survivalowa, która nie rozkłada się, ale na swoich końcach ma różne narzędzia.

  2. Multitool klasyczny z kilkoma funkcjami. Rozkładany, dość mały, do podstawowych prac technicznych.

  3. Duże narzędzia z kilkunastoma funkcjami, które zajmuje trochę miejsca, ale obok klasycznych kombinerek ma także szereg możliwości, które przydają się w trakcie podróży, m.in. piły, pilniki, szydła, nożyczki, otwieracze czy ostrza.

Kilka modeli narzędzi wielofunkcyjnych

Warto przyjrzeć się produktom z tej kategorii i wybrać odpowiedni dla siebie. Oto kilka ciekawych modeli:

  • Multitool GerberCrucial Zielony – 8 funkcji, obok klasycznych kombinerek także hak, śrubokręty czy przecinak. Poręczny, dość mały i wygodny.

  • Multitool 8w1 Niezbędnik Kierowcy – proste, ale nietypowe narzędzie, które nie ma podstawowego kształtu kombinerek, ale latarki, z której wyciąga się kilka narzędzi. W tym przypadku są to śrubokręty, klucz płaski, nożyczki, nóż, piła, pilnik czy otwieracz do butelek.

Warto znaleźć odpowiedni model dla siebie przed wyprawą survivalową. Zapraszamy!


Nite Ize

Lubisz wszelkiego rodzaju wyprawy i ekstremalne warunki? W takim razie koniecznie musisz zaopatrzyć się w karabińczyk. Ten mały i niepozorny element może naprawdę wiele i posiada on naprawdę wiele zastosowań! Zobacz, dlaczego każdy powinien go posiadać.

Nite Ize – marka, której zaufały miliony

Marka Nite Ize została założona w 1989 roku i specjalizuje się w produkcji innowacyjnych gadżetów. Obecnie firma sprzedaje swoje produkty na całym świecie i cieszy się doskonałą opinią. Jakie produkty można znaleźć w ofercie firmy? Przede wszystkim są to akcesoria codziennego użytku jak karabińczyki, latarki, a także uchwyty do telefonów. Już dziś stań się posiadaczem karabińczyka i sam przetestuj jego jakość!

Co wyróżnia karabińczyki marki Nite Ize?

Karabińczyki Nite Ize to niekończące się możliwości. Do wyboru jest wiele modeli, między innymi Karabińczyk Nite Ize - S-Biner #2 SlideLock oraz Nite Ize Figure 9 różniących się wielkością, kolorem oraz kształtem. Co je wyróżnia? Przede wszystkim jakość wykonania. Wysoka jakość użytych materiałów, między innymi stali nierdzewnej sprawia, że możesz używać karabińczyków na wiele sposobów, mając pewność, że pozostaną one w niezmienionym stanie.

W jaki sposób można zastosować karabińczyk?

Ilość sposobów, w jaki można zastosować karabińczyk, jest naprawdę duża. Możesz użyć go jako breloczka i przypiąć do niego wszystkie niezbędne klucze. Możesz go zastosować również zamiennie jako uchwyt zamka błyskawicznego, gdy ten się urwie. Podczas wszelkiego rodzaju wypraw karabińczyk sprawdzi się idealnie, by przypiąć przedmioty do plecaka. Dzięki temu zawsze będziesz mieć je pod ręką, a dodatkowo nie zajmą one cennej przestrzeni w plecaku. Mowa tu między innymi o latarce czy sandałach.

Z jego pomocą możesz również przypiąć elementy, jak bidon z wodą, do szlufki w spodniach. Dzięki temu będziesz mieć stały dostęp do świeżej wody. Karabińczyk może również ci posłużyć jako element przeciwkradzieżowy. Jeśli w plecaku posiadasz dwa zamki, zepnij je przy pomocy karabińczyka. W ten sposób trudniej będzie otworzyć plecak i tym samym unikniesz kradzieży.