Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Multitoole - KERSHAW

Multitoole - KERSHAW
Filtruj produkty według
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Multitool to narzędzie wielofunkcyjne, które posiada wiele przydatnych funkcji (narzędzi) mogących w sytuacji awaryjnej zastąpić skrzynkę z narzędziami. Multitoole występują w wielu odmianach, począwszy od posiadających kompaktowe rozmiary kart survivalowych po duże narzędzia posiadające przynajmniej kilkanaście funkcji. W większości przypadków głównym narzędziem "toola" są kombinerki, które w zależności od wielkości multitoola wzbogacone są o narzędzia takie, jak ostrze, piła, pilnik, wkrętaki, szydło, nożyczki, otwieracze do puszek/konserw i wiele innych. Wybierz swoją podręczną "skrzynkę z narzędziami" już dziś!

Oprócz scyzoryków to drugie najpowszechniej używane narzędzie podczas wyjazdów survivalowych i innych rajdów oraz wypadów za miasto. Multitool jest używany przez miłośników męskich wycieczek, ale także w wielu sytuacjach podbramkowych, takich jak nieprzewidziane awarie. Sprawdź, jakie produkty znajdziesz w tej kategorii i dzięki jakim narzędziom będziesz mógł wyjść cało z każdej niemal opresji.

Narzędzia wielofunkcyjne – zastosowanie

Wszystkie narzędzia typu multitool czy inne narzędzia wielofunkcyjne są potrzebne przede wszystkim ludziom aktywnym. To do nich kierowana jest nasza oferta. Dzięki oferowanym tu produktom będą w stanie poradzić sobie w każdej nietypowej sytuacji. Zawsze wtedy, kiedy coś się popsuje, będzie trzeba coś naprawić, pociąć lub odgiąć pojawi się multitool oraz inne tego typu narzędzia.

Ich ideą jest zastosowanie podczas wyjazdów survivalowych, na wycieczkach w naturze, podczas campingów, obozów przetrwania i wielu innych okazji, gdzie liczy się szybkie i niezawodne działanie. Dzięki wielofunkcyjnemu narzędziu do reperowania i prac technicznych można z łatwością przygotować sobie warunki do życia w dżungli i w lesie.

Z czego składa się multitool?

Podstawowe narzędzie wielofunkcyjne jest zbudowane z kilku przydatnych elementów, które pozwalają na przykręcanie śrubek, wbijanie gwoździ, otwieranie, przecinanie, wyciąganie elementów wykonanych z różnych materiałów. To także nóż, kombinerki czy nożyczki, których można użyć w wielu sytuacjach. Dlatego też inną nazwą multitoola są obcęgi wielofunkcyjne, gdyż często podstawowym narzędziem multitoola są właśnie obcęgi.

Multitool w sytuacji awaryjnej ma w swoim założeniu zastąpić skrzynkę z narzędziami i pozwolić na wygodną i skuteczną pracę naprawczą, reperowanie czegoś lub otwarcie puszki z jedzeniem. Dzięki temu, że jest składany, zawsze pod ręką i dostępny niemalże wszędzie, stanowi niezbędne uzupełnienie ekwipunku podczas wypadów w nieznane, rajdów, obozów przetrwania czy survivalowych wyjazdów integracyjnych.

Różne rodzaje multitooli

Multitoole można spotkać w różnych konfiguracjach. Dlatego szczególnie zachęcamy do przejrzenia naszej kategorii, w której znajdziesz wiele różnych narzędzi wielofunkcyjnych, które są przydatne w niejednej sytuacji. Podstawowe odmiany multitooli, w tym multitool Gerber to:

  1. Multitool kompaktowy, w kształcie karty, tzw. karta survivalowa, która nie rozkłada się, ale na swoich końcach ma różne narzędzia.

  2. Multitool klasyczny z kilkoma funkcjami. Rozkładany, dość mały, do podstawowych prac technicznych.

  3. Duże narzędzia z kilkunastoma funkcjami, które zajmuje trochę miejsca, ale obok klasycznych kombinerek ma także szereg możliwości, które przydają się w trakcie podróży, m.in. piły, pilniki, szydła, nożyczki, otwieracze czy ostrza.

Kilka modeli narzędzi wielofunkcyjnych

Warto przyjrzeć się produktom z tej kategorii i wybrać odpowiedni dla siebie. Oto kilka ciekawych modeli:

  • Multitool GerberCrucial Zielony – 8 funkcji, obok klasycznych kombinerek także hak, śrubokręty czy przecinak. Poręczny, dość mały i wygodny.

  • Multitool 8w1 Niezbędnik Kierowcy – proste, ale nietypowe narzędzie, które nie ma podstawowego kształtu kombinerek, ale latarki, z której wyciąga się kilka narzędzi. W tym przypadku są to śrubokręty, klucz płaski, nożyczki, nóż, piła, pilnik czy otwieracz do butelek.

Warto znaleźć odpowiedni model dla siebie przed wyprawą survivalową. Zapraszamy!


Kershaw

Świat noży, nożyczek i zestawów do manicure zmienił się bardzo w ciągu ostatnich 50 lat. Dlatego Kershaw to marka, która bezustannie dba o innowacje. Postaw na wykonane z wysokiej jakości materiałów noże, które będą ci towarzyszyć zarówno w trakcie codziennego użytkowania, jak i na prawdziwie męskiej wyprawie. Nie daj się zaskoczyć i zawsze miej przy sobie najostrzejsze nożyczki, które pomogą ci w trakcie przygotowywania campingu. Jeśli podróżujesz, Kersaw po prostu musi ci towarzyszyć.

Kershaw na stawia innowację na pierwszym miejscu

Pete Kershaw uwielbiał spędzać czas na dworze. Jako zapalony wędkarz i myśliwy doskonale wiedział, jak ważna jest wysoka jakość ostrza w trakcie takich czynności. Dlatego też, gdy w latach 70. XX wieku stworzył swoją firmę produkującą noże myśliwskie, stawiał tylko na produkty, które sprawdzą się w każdych warunkach. I choć w ciągu ostatnich 50 lat technologie bezustannie się zmieniały, jego marka zawsze była tam, gdzie pojawiały się innowacje. Siedziba przedsiębiorstwa, mimo upływu czasu, wciąż znajduje się w stanie Oregon w USA.

Nożyczki w podróż i do domu. Musisz je mieć!

Nożyczki to podstawowy przedmiot codziennego użytku, bez którego funkcjonowanie jest bardzo utrudnione. Musisz więc zawsze mieć przy sobie co najmniej jedną parę, niezależnie od tego, w jakim miejscu na świecie przebywasz. Nożyczki Kershaw Taskmaster są trwałe i wykonane ze stopów wysokiej jakości. Wybierając je, stawiasz na jakość, która nigdy cię nie zawiedzie. Niezwykle ostre, sprawdzą się zarówno do czynności domowych, jak i tych bardziej outdoorowych.

Postaw na prezent dla swojej ukochanej

Jeśli szukasz prezentu dla ukochanej kobiety, który będzie trwały i przetrwa z nią lata, zestaw do manicure Kershaw powinien zwrócić twoją uwagę. Składający się z czterech produktów i stworzony ze stali nierdzewnej, ucieszy każdą miłośniczkę malowania paznokci. Nawet kupując produkty tego typu warto postawić na marki, które dobrze znają się na tworzeniu wysokiej jakości ostrzy, co gwarantuje marka Kersaw. Sprawdź ją już teraz!