Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Multitoole - ULTIMATE SURVIVAL

Multitoole - ULTIMATE SURVIVAL
Filtruj produkty według
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Multitool to narzędzie wielofunkcyjne, które posiada wiele przydatnych funkcji (narzędzi) mogących w sytuacji awaryjnej zastąpić skrzynkę z narzędziami. Multitoole występują w wielu odmianach, począwszy od posiadających kompaktowe rozmiary kart survivalowych po duże narzędzia posiadające przynajmniej kilkanaście funkcji. W większości przypadków głównym narzędziem "toola" są kombinerki, które w zależności od wielkości multitoola wzbogacone są o narzędzia takie, jak ostrze, piła, pilnik, wkrętaki, szydło, nożyczki, otwieracze do puszek/konserw i wiele innych. Wybierz swoją podręczną "skrzynkę z narzędziami" już dziś!

Oprócz scyzoryków to drugie najpowszechniej używane narzędzie podczas wyjazdów survivalowych i innych rajdów oraz wypadów za miasto. Multitool jest używany przez miłośników męskich wycieczek, ale także w wielu sytuacjach podbramkowych, takich jak nieprzewidziane awarie. Sprawdź, jakie produkty znajdziesz w tej kategorii i dzięki jakim narzędziom będziesz mógł wyjść cało z każdej niemal opresji.

Narzędzia wielofunkcyjne – zastosowanie

Wszystkie narzędzia typu multitool czy inne narzędzia wielofunkcyjne są potrzebne przede wszystkim ludziom aktywnym. To do nich kierowana jest nasza oferta. Dzięki oferowanym tu produktom będą w stanie poradzić sobie w każdej nietypowej sytuacji. Zawsze wtedy, kiedy coś się popsuje, będzie trzeba coś naprawić, pociąć lub odgiąć pojawi się multitool oraz inne tego typu narzędzia.

Ich ideą jest zastosowanie podczas wyjazdów survivalowych, na wycieczkach w naturze, podczas campingów, obozów przetrwania i wielu innych okazji, gdzie liczy się szybkie i niezawodne działanie. Dzięki wielofunkcyjnemu narzędziu do reperowania i prac technicznych można z łatwością przygotować sobie warunki do życia w dżungli i w lesie.

Z czego składa się multitool?

Podstawowe narzędzie wielofunkcyjne jest zbudowane z kilku przydatnych elementów, które pozwalają na przykręcanie śrubek, wbijanie gwoździ, otwieranie, przecinanie, wyciąganie elementów wykonanych z różnych materiałów. To także nóż, kombinerki czy nożyczki, których można użyć w wielu sytuacjach. Dlatego też inną nazwą multitoola są obcęgi wielofunkcyjne, gdyż często podstawowym narzędziem multitoola są właśnie obcęgi.

Multitool w sytuacji awaryjnej ma w swoim założeniu zastąpić skrzynkę z narzędziami i pozwolić na wygodną i skuteczną pracę naprawczą, reperowanie czegoś lub otwarcie puszki z jedzeniem. Dzięki temu, że jest składany, zawsze pod ręką i dostępny niemalże wszędzie, stanowi niezbędne uzupełnienie ekwipunku podczas wypadów w nieznane, rajdów, obozów przetrwania czy survivalowych wyjazdów integracyjnych.

Różne rodzaje multitooli

Multitoole można spotkać w różnych konfiguracjach. Dlatego szczególnie zachęcamy do przejrzenia naszej kategorii, w której znajdziesz wiele różnych narzędzi wielofunkcyjnych, które są przydatne w niejednej sytuacji. Podstawowe odmiany multitooli, w tym multitool Gerber to:

  1. Multitool kompaktowy, w kształcie karty, tzw. karta survivalowa, która nie rozkłada się, ale na swoich końcach ma różne narzędzia.

  2. Multitool klasyczny z kilkoma funkcjami. Rozkładany, dość mały, do podstawowych prac technicznych.

  3. Duże narzędzia z kilkunastoma funkcjami, które zajmuje trochę miejsca, ale obok klasycznych kombinerek ma także szereg możliwości, które przydają się w trakcie podróży, m.in. piły, pilniki, szydła, nożyczki, otwieracze czy ostrza.

Kilka modeli narzędzi wielofunkcyjnych

Warto przyjrzeć się produktom z tej kategorii i wybrać odpowiedni dla siebie. Oto kilka ciekawych modeli:

  • Multitool GerberCrucial Zielony – 8 funkcji, obok klasycznych kombinerek także hak, śrubokręty czy przecinak. Poręczny, dość mały i wygodny.

  • Multitool 8w1 Niezbędnik Kierowcy – proste, ale nietypowe narzędzie, które nie ma podstawowego kształtu kombinerek, ale latarki, z której wyciąga się kilka narzędzi. W tym przypadku są to śrubokręty, klucz płaski, nożyczki, nóż, piła, pilnik czy otwieracz do butelek.

Warto znaleźć odpowiedni model dla siebie przed wyprawą survivalową. Zapraszamy!


Odkrywaj świat wraz z Ultimate Survival. Te amerykańskie produkty są stworzone z myślą o survivalu oraz outdoorowych czynnościach, które wymagają specjalistycznego ekwipunku. Jesteś aktywną osobą, dla której życie na krawędzi to codzienność, bez której nie możesz funkcjonować? Sprawdź, jak możesz wnieść swoje podróżowanie na wyższy poziom!

Ultimate Survival — zainspiruj się tym, co na zewnątrz

Ultimate Survival działa na rynku od 1936 roku. Ta amerykańska marka od początku swojego istnienia stawia na tworzenie produktów dla podróżników i miłośników survivalu, które miały zachęcić innych do przebywania na zewnątrz i inspirować do poznawania świata oraz otaczającej człowieka przyrody. Obecnie przedsiębiorstwo działa głównie jako UST, co jest skrótem od Ultimate Survival Technology.

Ciesz się pełnią życia, wykonując czynności, które przynoszą ci największą radość. Korzystając z profesjonalnych produktów w trakcie podróży oraz innych aktywności fizycznych zapewniasz sobie wygodę oraz bezpieczeństwo, dzięki czemu z łatwością skupisz się na podziwianiu piękna świata.

Podręczny kompas dla każdego wędrowca

Współcześnie niemal każdy telefon ma dostęp do sieci, dzięki czemu możesz korzystać z map w wielu miejscach świata. Niestety, nie we wszystkich. Dlatego wybierając się w podróż, koniecznie musisz zabrać ze sobą zarówno mapę, jak i kompas. Niewielki i przenośny produkt stworzony przez Ultimate Survival to klasyczna konstrukcja, którą bez problemu zmieścisz do plecaka. Dodatkowo posiada również linijkę, zarówno w calach, jak i centymetrach.

Osłoń się przed słońcem i wiatrem

Odpowiednia odzież jest niezmiernie istotna w czasie każdej podróży. Powinna zajmować niewiele miejsca i być jak najbardziej unikalna. Dlatego posiadanie przy sobie bandany może okazać się strzałem w dziesiątkę. Chusta stworzona przez UST dobrze chroni przed słońcem, kurzem, czy mrozem. Zajmuje także niewiele miejsca, a na jej materiale naniesione są zasady bezpieczeństwa, czy porady związane z nawigacją w języku angielskim. To po prostu musisz zabrać ze sobą.