Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Multitoole - SWISS TECH

Multitoole - SWISS TECH
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Multitool to narzędzie wielofunkcyjne, które posiada wiele przydatnych funkcji (narzędzi) mogących w sytuacji awaryjnej zastąpić skrzynkę z narzędziami. Multitoole występują w wielu odmianach, począwszy od posiadających kompaktowe rozmiary kart survivalowych po duże narzędzia posiadające przynajmniej kilkanaście funkcji. W większości przypadków głównym narzędziem "toola" są kombinerki, które w zależności od wielkości multitoola wzbogacone są o narzędzia takie, jak ostrze, piła, pilnik, wkrętaki, szydło, nożyczki, otwieracze do puszek/konserw i wiele innych. Wybierz swoją podręczną "skrzynkę z narzędziami" już dziś!

Oprócz scyzoryków to drugie najpowszechniej używane narzędzie podczas wyjazdów survivalowych i innych rajdów oraz wypadów za miasto. Multitool jest używany przez miłośników męskich wycieczek, ale także w wielu sytuacjach podbramkowych, takich jak nieprzewidziane awarie. Sprawdź, jakie produkty znajdziesz w tej kategorii i dzięki jakim narzędziom będziesz mógł wyjść cało z każdej niemal opresji.

Narzędzia wielofunkcyjne – zastosowanie

Wszystkie narzędzia typu multitool czy inne narzędzia wielofunkcyjne są potrzebne przede wszystkim ludziom aktywnym. To do nich kierowana jest nasza oferta. Dzięki oferowanym tu produktom będą w stanie poradzić sobie w każdej nietypowej sytuacji. Zawsze wtedy, kiedy coś się popsuje, będzie trzeba coś naprawić, pociąć lub odgiąć pojawi się multitool oraz inne tego typu narzędzia.

Ich ideą jest zastosowanie podczas wyjazdów survivalowych, na wycieczkach w naturze, podczas campingów, obozów przetrwania i wielu innych okazji, gdzie liczy się szybkie i niezawodne działanie. Dzięki wielofunkcyjnemu narzędziu do reperowania i prac technicznych można z łatwością przygotować sobie warunki do życia w dżungli i w lesie.

Z czego składa się multitool?

Podstawowe narzędzie wielofunkcyjne jest zbudowane z kilku przydatnych elementów, które pozwalają na przykręcanie śrubek, wbijanie gwoździ, otwieranie, przecinanie, wyciąganie elementów wykonanych z różnych materiałów. To także nóż, kombinerki czy nożyczki, których można użyć w wielu sytuacjach. Dlatego też inną nazwą multitoola są obcęgi wielofunkcyjne, gdyż często podstawowym narzędziem multitoola są właśnie obcęgi.

Multitool w sytuacji awaryjnej ma w swoim założeniu zastąpić skrzynkę z narzędziami i pozwolić na wygodną i skuteczną pracę naprawczą, reperowanie czegoś lub otwarcie puszki z jedzeniem. Dzięki temu, że jest składany, zawsze pod ręką i dostępny niemalże wszędzie, stanowi niezbędne uzupełnienie ekwipunku podczas wypadów w nieznane, rajdów, obozów przetrwania czy survivalowych wyjazdów integracyjnych.

Różne rodzaje multitooli

Multitoole można spotkać w różnych konfiguracjach. Dlatego szczególnie zachęcamy do przejrzenia naszej kategorii, w której znajdziesz wiele różnych narzędzi wielofunkcyjnych, które są przydatne w niejednej sytuacji. Podstawowe odmiany multitooli, w tym multitool Gerber to:

  1. Multitool kompaktowy, w kształcie karty, tzw. karta survivalowa, która nie rozkłada się, ale na swoich końcach ma różne narzędzia.

  2. Multitool klasyczny z kilkoma funkcjami. Rozkładany, dość mały, do podstawowych prac technicznych.

  3. Duże narzędzia z kilkunastoma funkcjami, które zajmuje trochę miejsca, ale obok klasycznych kombinerek ma także szereg możliwości, które przydają się w trakcie podróży, m.in. piły, pilniki, szydła, nożyczki, otwieracze czy ostrza.

Kilka modeli narzędzi wielofunkcyjnych

Warto przyjrzeć się produktom z tej kategorii i wybrać odpowiedni dla siebie. Oto kilka ciekawych modeli:

  • Multitool GerberCrucial Zielony – 8 funkcji, obok klasycznych kombinerek także hak, śrubokręty czy przecinak. Poręczny, dość mały i wygodny.

  • Multitool 8w1 Niezbędnik Kierowcy – proste, ale nietypowe narzędzie, które nie ma podstawowego kształtu kombinerek, ale latarki, z której wyciąga się kilka narzędzi. W tym przypadku są to śrubokręty, klucz płaski, nożyczki, nóż, piła, pilnik czy otwieracz do butelek.

Warto znaleźć odpowiedni model dla siebie przed wyprawą survivalową. Zapraszamy!


Każdy dom potrzebuje narzędzi… ale czy aby na pewno masz gdzie je wszystkie pomieścić? Postaw na wyjątkowe rozwiązania, dzięki którym wszystkie konieczne przedmioty będziesz mógł mieć w jednym! Swiss Tech to połączenie szwajcarskiej technologii z amerykańskimi innowacjami, których efekt przerósł nawet oczekiwania twórców.

Innowacyjni od samego początku istnienia

Gdy w 1996 roku na rynku pojawił się pierwszy produkt Swiss Tech okazał się innowacyjnym sukcesem. Narzędzie w formie breloku podbiło serca wielu klientów. Marka nie osiadła jednak na laurach, bezustannie projektując kolejne ułatwiające życie przedmioty. Korzystając z opatentowanych materiałów, firma zaczęła tworzyć także jedne z najlżejszych narzędzi na rynku, które od lat są nie do podrobienia.

Tradycja projektowania nowych przedmiotów jest cały czas kontynuowana. Swiss Tech nie przestaje zadziwiać swoich klientów coraz to nowszymi patentami oraz modelami, dzięki którym domowe remonty mogą okazać się zdecydowanie łatwiejsze.

Narzędzie ratunkowe zawsze w kieszeni

Podróżujesz? Nie zapomnij, aby ten przedmiot wrzucić do swojej kieszeni lub plecaka! To właśnie on może okazać się twoim ratunkiem w nagłej sytuacji. Ten niewielki Multitool sprawi, że będziesz mógł zareagować natychmiast, szybko wychodzą z opresji. Pamiętaj, że w trakcie każdej podróży najważniejsze jest, aby zachować odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Tylko w ten sposób unikniesz niebezpiecznych wypadków, które mogą skrzywdzić zarówno ciebie, jak i otaczające cię osoby.

19w1: postaw na multitool, który zastąpi inne narzędzia

Aż 19 opcji w jednym poręcznym narzędziu. Niemożliwe? A właśnie, że tak. Ten multitool zastąpi wiele innych przedmiotów i pozwoli na zaoszczędzenie miejsca. Wykonany z wysokiej jakości metalu, jest idealnym przykładem tego, jak świetnie może wypadać połączenie szwajcarskiej jakości z zachodnim, nowoczesnym podejściem. To też produkt, który możesz łatwo zabrać ze sobą nawet w bardzo odległą podróż. Wrzuć go do samochodu lub plecaka i korzystaj z jego możliwości.