Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Multitoole - GANZO

Multitoole - GANZO
Filtruj produkty według
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 14

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 14

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Multitool to narzędzie wielofunkcyjne, które posiada wiele przydatnych funkcji (narzędzi) mogących w sytuacji awaryjnej zastąpić skrzynkę z narzędziami. Multitoole występują w wielu odmianach, począwszy od posiadających kompaktowe rozmiary kart survivalowych po duże narzędzia posiadające przynajmniej kilkanaście funkcji. W większości przypadków głównym narzędziem "toola" są kombinerki, które w zależności od wielkości multitoola wzbogacone są o narzędzia takie, jak ostrze, piła, pilnik, wkrętaki, szydło, nożyczki, otwieracze do puszek/konserw i wiele innych. Wybierz swoją podręczną "skrzynkę z narzędziami" już dziś!

Oprócz scyzoryków to drugie najpowszechniej używane narzędzie podczas wyjazdów survivalowych i innych rajdów oraz wypadów za miasto. Multitool jest używany przez miłośników męskich wycieczek, ale także w wielu sytuacjach podbramkowych, takich jak nieprzewidziane awarie. Sprawdź, jakie produkty znajdziesz w tej kategorii i dzięki jakim narzędziom będziesz mógł wyjść cało z każdej niemal opresji.

Narzędzia wielofunkcyjne – zastosowanie

Wszystkie narzędzia typu multitool czy inne narzędzia wielofunkcyjne są potrzebne przede wszystkim ludziom aktywnym. To do nich kierowana jest nasza oferta. Dzięki oferowanym tu produktom będą w stanie poradzić sobie w każdej nietypowej sytuacji. Zawsze wtedy, kiedy coś się popsuje, będzie trzeba coś naprawić, pociąć lub odgiąć pojawi się multitool oraz inne tego typu narzędzia.

Ich ideą jest zastosowanie podczas wyjazdów survivalowych, na wycieczkach w naturze, podczas campingów, obozów przetrwania i wielu innych okazji, gdzie liczy się szybkie i niezawodne działanie. Dzięki wielofunkcyjnemu narzędziu do reperowania i prac technicznych można z łatwością przygotować sobie warunki do życia w dżungli i w lesie.

Z czego składa się multitool?

Podstawowe narzędzie wielofunkcyjne jest zbudowane z kilku przydatnych elementów, które pozwalają na przykręcanie śrubek, wbijanie gwoździ, otwieranie, przecinanie, wyciąganie elementów wykonanych z różnych materiałów. To także nóż, kombinerki czy nożyczki, których można użyć w wielu sytuacjach. Dlatego też inną nazwą multitoola są obcęgi wielofunkcyjne, gdyż często podstawowym narzędziem multitoola są właśnie obcęgi.

Multitool w sytuacji awaryjnej ma w swoim założeniu zastąpić skrzynkę z narzędziami i pozwolić na wygodną i skuteczną pracę naprawczą, reperowanie czegoś lub otwarcie puszki z jedzeniem. Dzięki temu, że jest składany, zawsze pod ręką i dostępny niemalże wszędzie, stanowi niezbędne uzupełnienie ekwipunku podczas wypadów w nieznane, rajdów, obozów przetrwania czy survivalowych wyjazdów integracyjnych.

Różne rodzaje multitooli

Multitoole można spotkać w różnych konfiguracjach. Dlatego szczególnie zachęcamy do przejrzenia naszej kategorii, w której znajdziesz wiele różnych narzędzi wielofunkcyjnych, które są przydatne w niejednej sytuacji. Podstawowe odmiany multitooli, w tym multitool Gerber to:

  1. Multitool kompaktowy, w kształcie karty, tzw. karta survivalowa, która nie rozkłada się, ale na swoich końcach ma różne narzędzia.

  2. Multitool klasyczny z kilkoma funkcjami. Rozkładany, dość mały, do podstawowych prac technicznych.

  3. Duże narzędzia z kilkunastoma funkcjami, które zajmuje trochę miejsca, ale obok klasycznych kombinerek ma także szereg możliwości, które przydają się w trakcie podróży, m.in. piły, pilniki, szydła, nożyczki, otwieracze czy ostrza.

Kilka modeli narzędzi wielofunkcyjnych

Warto przyjrzeć się produktom z tej kategorii i wybrać odpowiedni dla siebie. Oto kilka ciekawych modeli:

  • Multitool GerberCrucial Zielony – 8 funkcji, obok klasycznych kombinerek także hak, śrubokręty czy przecinak. Poręczny, dość mały i wygodny.

  • Multitool 8w1 Niezbędnik Kierowcy – proste, ale nietypowe narzędzie, które nie ma podstawowego kształtu kombinerek, ale latarki, z której wyciąga się kilka narzędzi. W tym przypadku są to śrubokręty, klucz płaski, nożyczki, nóż, piła, pilnik czy otwieracz do butelek.

Warto znaleźć odpowiedni model dla siebie przed wyprawą survivalową. Zapraszamy!


Produkcja wysokiej jakości noży wcale nie jest prosta. Wymaga doboru odpowiedniej jakości stali, zaprojektowania idealnych kształtów oraz sprawdzenia wytrzymałości produktu końcowego. Ganzo od lat specjalizuje się w tworzeniu taktycznych noży, które spełniają wszystkie te wymagania.

Ganzo: stworzona na Dalekim Wschodzie

Powstała w chińskiej prowincji Guangdong, Ganzo od ponad 20 lat produkuje taktyczne noże, które łączą wytrzymałość z rozsądnymi cenami. Tworzy kompaktowe, innowacyjne konstrukcje, dzięki którym możesz wygodnie używać swoich narzędzi w każdych warunkach. To doskonała alternatywa dla wszystkich survivalowców oraz podróżników, którym zależy na świetnym sprzęcie z niższych półek cenowych. Za sukcesem marki stoi między innymi naprawdę szeroka gama produktów, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Mimo powstania w Chinach przedsiębiorstwo spełnia wymogi zagranicznych klientów, od początku swojego istnienia eksportując dużą część swojego towaru poza granice kraju. W produkcji swoich noży korzysta głównie z nierdzewnej stali 440C.

Maskujący multitool: świetne narzędzie dla każdego

Multtool można nazwać wielofunkcyjnym scyzorykiem, który łączy w sobie wiele narzędzi naraz. Znajdujący się w nim nóż, otwieracz, czy niewielka piła sprawiają, że może okazać się przydatny w przeróżnych sytuacjach. Z tego powodu może przydać się każdemu, nie tylko osobom szczególnie aktywnym. Nie da się jednak ukryć, że z modelu posiadającego maskujące wykończenie szczególnie zadowoleni będą myśliwi, czy fotografowie dzikiej przyrody. To jest dla ciebie istotne? Zainteresuj się modelem Ganzo G2016P.

Postaw na prostotę i wielozadaniowość swojego narzędzia

Nie lubisz plastikowych lub drewnianych elementów i chcesz, by twoje narzędzie było po prostu bardzo praktyczne? Zwróć uwagę na model Ganzo G104. Wykonany z nierdzewnej stali, będzie sprawdzał się przez długie lata. Takie produkty bez problemu zmieścisz do kieszeni lub do samochodu i zabierzesz ze sobą w każdą podróż. Dlatego, zamiast stawiać na niezbyt użytkowe narzędzia, wybierz wielozadaniowy multitool.