Nóż Spyderco FB31CPBK Enuff PLN Clip Point

399,00 zł
Opis

Szczegóły

Enuff Spyderco to seria małych noży fixed, o wytrzymałej konstrukcji full tang, niewielkiej masie oraz wysokiej jakości materiałów tj, stal VG-10 oraz tworzywo FRN.

Głownia noże Enuff wykonano z wysokiej jakości stali VG-10, idealnego materiału na nóż roboczy. VG-10 posiada doskonałe właściwości tnące, jest praktycznie nierdzewna, łatwa w ostrzeniu i bardzo długo utrzymuje ostrość roboczą. Głownia typu clip pointt posiada pełny płaski szlif, który doskonale sprawdza się w codziennym użytkowaniu i pozwala jednocześnie na precyzyjne prace.
Do szkieletowego trzpienia mocowane są ergonomicznie profilowane okładziny z wytrzymałego tworzywa FRN. Agresywne, antypoślizgowe teksturowanie okładzin powoduje, że nóż świetnie leży w ręku, dłoń nie ześlizguje się z noża nawet podczas ciężkiej pracy. Rampa kciuka dodatkowo pozwala na pewne prowadzenie noża podczas precyzyjniejszych prac. Otwór w tylnej części rękojeści pozwala na mocowanie linki lub oplotu z paracordu.
Każdy nóży z serii Enuff posiada ustawianą w poziomie/pionie i skosie pochewkę G-Clip, która umożliwia noszenia noża na pasie, kamizelce taktycznej, dodatkowe otwory pozwalają na regulację wysokości montażu G-clip.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- producent: Spyderco
- stal: VG-10
- materiał rękojeści: FRN
- długość całkowita: 171 mm
- grubość głowni: 4 mm
- długość głowni: 70 mm
- długość krawędzi tnącej: 65 mm
- masa: 108 g 
Recenzje

Recenzje klientów 1 item(s)

Szybka wysyłka, dzięki polecam sklep
Szybka wysyłka, dzięki polecam sklep
Ocena
Recenzje wg Norbert / (Dodano 26.04.2013)
Dodaj swoją recenzję