Maska antysmog/antywirus Safemask Prevent KIDS

Special Price 45,00 zł

Normalna cena: 49,00 zł

LUB

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

 MASKA dla dzieci PREVENT

Antywirusowa i antysmogowa maska dla dzieci codziennego użytku. Wykorzystywana jest jako maska na spacer i maska na rower

Wykonana w 100% z najwyższej klasy delikatnej i oddychającej bawełny jest wygodna i zapewniają komfort termiczny. Precyzyjny krój gwarantuje ścisłe przyleganie do twarzy uszczelniane noskiem ukrytym w lamówce.  Elastyczne taśmy ze ściągaczami elastycznymi obejmujące uszy pomagają umieścić maskę w odpowiedniej pozycji.

Barierę ochronną stanowi wielowarstwowy wymienny filtr antysmogowy N99 z węglem aktywowanym . Zaworek w kształcie misia odprowadza wilgoć z wydychanym powietrzem.

Wymiary maski wynoszą 13 cm  x 10 cm. Maska dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Dzieci młodsze do lat 7, stosują maskę wyłącznie pod nadzorem rodzica lub dorosłego opiekuna.

Opakowanie zawiera maskę oraz dwa filtry antysmogowe PM2.5N99

Zawsze przed użyciem sprawdź czy w masce nie ma przedmiotów obcych !

FILTR antysmogowy N99

Filtr N99 zatrzymuje ponad 99%  szkodliwych zanieczyszczeń w postaci pyłów PM10 i PM2.5, spalin, dwutlenku siarki SO2, dwutlenku azotu NO2, ozonu O3, metali ciężkich, dioksyn, węglowodorów rakotwórczych w tym benzopirenu, dymów także papierosowych, przykrych zapachów, alergenów, pyłków, kurzu, pleśni, wirusów i bakterii.

Czas pracy filtra zależy od stężenia zanieczyszczeń i waha się od 12 do 48 godzin.

WYMIANA FILTRA |

Rozchyl wewnętrzną stronę maski. Zobaczysz kieszonkę, w której umieścisz nowy filtr w miejsce starego. Operacja wymiany filtra musi być przeprowadzona dokładnie i starannie. Szczególnie istotne jest symetryczne ułożenie filtra w kieszonce.

ZAWORY |

Zaworek niewymienialny.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Opinie

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij