Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

MAG-LITE

MAG-LITE
Filtruj produkty według
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Najwyższe standardy latarek prosto ze słonecznej Kalifornii przyniosą trochę światła każdemu. Mag-Lite kontroluje każdy produkt, aby mieć pewność, że ich sprzęt nie zawiedzie swoich użytkowników. Skromne początki dały start prawdziwemu amerykańskiemu snu, który rozwinął się w markę docenioną na całym świecie przez tysiące klientów.

Nowojorczyk, który wiedział co robi

W jednoosobowym warsztacie znajdującym się w garażu w Los Angeles Tony Maglica zaczął poszukiwać swojego marzenia, które miało zapewnić mu sukces. Pochodzący z Nowego Jorku i wychowany w opętanej kryzysem Chorwacji, zaczął tworzyć precyzyjne produkty z myślą o przemyśle, lotnictwie i wojsku. W 1974 roku udało mu się stworzyć firmę, która stawiała przede wszystkim na doskonałą jakość.

Z biegiem czasu Mag-lite zaczęło skupiać się na unowocześnieniu latarki, aby móc stworzyć produkt dla sektora bezpieczeństwa. Pierwsza propozycja pojawiła się w 1979 roku. Nie zajęło dużo czasu, aby strażacy i policjanci skutecznie rozpowszechnili informacje o wysokiej jakości sprzętu, a ten prędko zyskał na popularności.

Latarka stworzona z myślą o profesjonalistach

Choć minęło już wiele lat, Mag-lite nie przestaje projektować coraz to nowszych modeli, tworzonych dla służb mundurowych oraz innych profesjonalistów. Poznaj model Mag Charger, który mimo stosunkowo niewielkich rozmiarów tworzy strumień, który oświetli ponad 400 m drogi promieniem o mocy 221 lumenów. Odporny na deszcz i wilgoć, jest chętnie wykorzystywany zarówno przez policję, jak i turystów, którzy potrzebują niezawodnego źródła światła w podróży.

Uzupełnij swój bagaż. Lampa z latarki

Podróżowanie pieszo nie pozwala na zabieranie zbyt dużej ilości bagażu. Dlatego zabieranie wielu żarówek, czy lamp może okazać się zbyt dużym obciążeniem. Co jednak jeśli w czasie swoich podróży będziesz potrzebować lampy? Możesz zapakować do plecaka uchwyty montażowe, które pozwolą stworzyć ze zwykłej, ręcznej latarki, stabilne źródło światła do wykorzystania w obozowisku. Nie daj się ciemności i spędzaj czas przy przyjemnym blasku swojego przenośnego urządzenia.