Łuk bloczkowy FUSION camo, 12-22 lb

249,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

LUB
Opis

Szczegóły

Łuk bloczkowy Fusion Camo należy do rodziny łuków bloczkowych, budowanych według technologii polegających na magazynowaniu maksymalnej energii łuku przed strzałem, pozwalającym jednocześnie na komfortowe utrzymanie go w pełnym naciągu przez strzelca.


System bloczków, cięciwy oraz kabli pozwala na komfortowe dopasowanie siły łuku do strzelca, precyzyjne mierzenie oraz strzał. Majdan łuku wykonany jest z niezwykle wytrzymałego, hartowanego aluminium. Ramiona łuku to mieszanka włókien i kompozytów, każdorazowo stanowiąca tajemnicę producenta. Cały łuk wraz z podzespołami został wykonany z niezwykle wytrzymałych tworzyw. Łuk wykonany jest w kolorystyce kamuflażu.


Przeznaczenie łuku

Łuk bloczkowy Fusion Camo przeznaczony jest głównie dla najmłodszych łuczników oraz płci pięknej. Dzięki szerokiej regulacji siły naciągu w dolnych partiach (12-16 funtów) nadaje się zarówno dla dzieci rozpoczynających przygodę z łukiem jak również nieco starszych nastolatków (16-22 funtów). Siłę naciągu reguluje się płynnie poprzez dokręcanie/odkręcanie śrub przytrzymujących ramiona łuku, jego długość (zależna od rozstawu ramion i wzrostu strzelca) poprzez mocowanie cięciwy na bloczkach zamocowanych na końcach ramion łuku. W pełni komfortowo mogą z łuku strzelać osoby już od około 140 cm do około 150 cm wzrostu. Łuk ten jest dedykowany przede wszystkim dzieciom, osobom młodym oraz o małej lub przeciętnej sile.

Dzięki swojej sile oraz osprzętowi łuk nadaje się idealnie do celów treningowych i rekreacyjnych. Dzięki specjalnej osłonie cięciwy nadaje się do strzelania palcami – nie potrzebuje dodatkowego spustu jak inne, mocniejsze łuki bloczkowe. Dzięki absolutnie przystępnej cenie zyskują Państwo możliwość nie tylko nawiązania przygody z łucznictwem, ale również rozwijania tej pasji wraz z rosnącym dzieckiem. Łuk jest niebywale lekki, co pozwala użytkować go nawet przez najmłodszych.

Łuk może być użytkowany zarówno przez dorosłych, młodzież, jak i dzieci. Główne zalety tego modelu to: trwałość, wytrzymałość, uniwersalność oraz możliwość korzystania z niego przez najmłodszych.


Regulacja i ustawianie łuku

Długość naciągu łuku jest regulowana ustawieniem zaczepu cięciwy na bloczkach łuku. W celu regulacji siły naciągu należy równomiernie odkręcać lub dokręcać śruby mocujące ramiona. Sugerujemy regulację po 1/4-1/2 obrotu śruby. Prosimy postępować zgodnie z załączoną Instrukcją Użytkownika lub o bezpośredni kontakt z naszą firmą. Doradzimy i pomożemy.


W zestawie

* 2 strzały z włókna szklanego

* podstawka klasyczna

* celownik klasyczny

* ochraniacz przedramienia

* kołczan montowany do łuku


ŻYCZYMY UDANEGO ZAKUPU!

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

siła naciągu: 12-22 lbs (regulowana)
długość naciągu: 21-23 cali (53-58 cm - regulowana)
długość łuku: 685 mm
wysokość cięciwy: 190 mm (7,5 cala)
Let-off: 65%

Opinie