Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Latarki ręczne - MACTRONIC

Filtruj produkty według
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Skutecznie oświetlająca drogę, dobrze wyposażona, o świetle silnym i jasnym. Dobra latarka jest na wagę złota. Nie tylko tam, gdzie z przyczyn naturalnych brakuje energii elektrycznej, np. na survivalach, rajdach, w lesie czy na pustkowiu, ale także przy zwykłych, prozaicznych sytuacjach, jak brak prądu w domu. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa szereg wyjątkowych latarek LED-owych w różnych rozmiarach i do różnych zadań przeznaczonych.

Różne rodzaje latarek LED-owych

Na rynku znajduje się szereg latarek dostępnych w różnych wariantach. Przede wszystkim są to latarki LED-owe, które można doskonale wykorzystywać na różnych polach. Są skuteczne, wytrwałe i ekologiczne. Najczęściej latarki zasilane są bateriami, choć czasami trafią się modele latarek akumulatorowych. Wszystko zależy od modelu i przeznaczenia.

Wśród różnych typów latarek, które mogą Państwo znaleźć w naszym asortymencie, warto wyróżnić między innymi modele do codziennego użytku, modele kompaktowe, modele do podróżowania (włącznie z latarkami czołówkami) oraz szereg profesjonalnych, mocnych latarek do pracy w trudnych warunkach, gdzie nie ma dostępu do elektryczności.

Najlepsze latarki czołowe

Latarka czołowa jest jedną z najważniejszych latarek dla podróżujących. To wygodne źródło światła, które naturalnie podąża za naszym wzrokiem. Jest praktyczne i nie zabiera rąk, a więc pozwala na jej wykorzystanie w niejednej sytuacji, która wymaga sprawności fizycznej.

Jakie modele można znaleźć, między innymi, w naszym asortymencie?

• Diodowa latarka czołowa Fenix HL26R – światło punktowe, obudowa zaprojektowana z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Rozmieszczenie przycisków zostało dopasowane do komfortu osób aktywnych. Latarka jest wytrzymałą, kompaktowa i ładowana przez port USB.

• Latarka Ledlenser H7R.2 – model doskonale dopasowany do potrzeb osób uprawiających sport. Specjalne pasy trzymają latarkę stabilnie na głowie, a wyłącznik z mikrosterownikiem to 3 programy i 5 trybów świecenia. Zasięg to aż 160 metrów.

Charakterystyka latarek akumulatorowych

Część przed chwilą przedstawionych latarek czołowych to także latarki akumulatorowe. Są one często wykorzystywane właśnie w czołówkach, gdyż dzięki temu są mniejsze i nie potrzebują miejsca na spore baterie. Są to latarki wygodne w użyciu, zwykle pracujące wystarczająco długo. Wśród modeli, które oferujemy, znajdują się zarówno czołówki, jak i latarki standardowe.

• Latarka czołowa Ledlenser XEO19R – model specjalistyczny, przeznaczony głównie dla wspinaczy górskich. Został zaprojektowany w taki sposób, by móc wytrzymywać duże naprężenia oraz stabilnie utrzymywać się na głowie. Wyjątkowa latarka o specjalnie stworzonej ogniskowej. Sprawdza się w trudnych sytuacjach. Wyposażona w akumulator Li-Ion.

• Latarka Olight S30R – mała i kompaktowa, ale bardzo wytrzymała i silna latarka to efekt współpracy specjalistów z różnych dziedzin. Korpus wykonano z aluminium lotniczego, dzięki czemu jest to latarka niemalże niezniszczalna. Wydajna dioda Cree XM-L2 oraz wodoodporność na poziomie IPX-8 sprawiają, że jest doskonała na Survival i nie tylko.

Akcesoria i dodatki do latarek

Szukając latarek nie można zapomnieć o specjalnych dodatkach. Można znaleźć między innymi baterie, uchwyty czy pokrowce, które mają za zadanie przechowywanie latarki w doskonałym stanie. Wśród naszych produktów znajdują się także inne modele latarek, które sprawdzą się w codziennym użyciu i w nietypowych sytuacjach.


Ponad 250 tysięcy sprzedanych latarek rocznie: to ostatnie wyniki Mactronic. Poznaj polskiego producenta turystycznego sprzętu oświetleniowego, który jest każdego roku wybierany przez użytkowników na całym świecie. Nie daj się zwieść ciemności i wybieraj rozsądnie. Postaw na lokalną i sprawdzoną produkcję, która dostarczy akcesoria najlepszej jakości.

To jak ziszczające się marzenie. Mactronic znany na cały świat

Koniec lat 80. XX-wieku dla wielu przedsiębiorców był czasem gwałtownego rozwoju. Wtedy to właśnie i Czesław Mocek, założyciel Mactronic, rozpoczął swoją działalność na rynku, tworząc pierwsze modele latarek. Trudno było jednak spodziewać się aż takiego sukcesu. Obecnie te polskie produkty trafiają między innymi do wielu państw Europy, do Turcji, RPA czy Malezji.

Latarki tworzone są z myślą o profesjonalistach, ale nie tylko. Każdy amator sportu lub aktywności outdoorowych będzie mógł czerpać radość z ich używania. Dział patentowy dba o to, by każdy kolejny produkt był jak najbardziej aktualny i pozwalał na wiele zastosowań.

Taka latarka, jakiej właśnie szukasz

Jeśli sprzęt doceniają żołnierze, to znaczy, że świetnie sprawdzi się również w wielu innych zastosowaniach. Tę tezę udowadnia praktyka. Nie tylko ubrania wojskowe trafiają do codziennego użytkowania, ale również latarki, taka jak ręczny model stworzony przez Mactronic. Defender 02 wykorzystywana jest przez żołnierzy w różnych krajach świata. Jest odporna na złą pogodę, czy upadki, a nacięcia na głowicy sprawią, że nie będzie turlać się, jeśli przypadkiem wypuścisz ją z ręki.

Coś, co możesz schować do kieszeni. Mała latarka

Niewielka latarka jest przedmiotem, który warto mieć przy sobie w razie awaryjnej sytuacji. Oświetlisz nią mrok, gdy zabraknie prądu lub zajrzysz do swojego samochodu. Nu-Trail 02 UV jest dodatkowo wodoodporna i może świecić przez 10 godzin! Możesz wygodnie schować ją do kieszeni czy plecaka, aby zawsze mieć przy sobie źródło światła, dzięki któremu rozgonisz ciemność w nagłej sytuacji.