Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Latarki ręczne - FENIX

Latarki ręczne - FENIX
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 92

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 92

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona

Skutecznie oświetlająca drogę, dobrze wyposażona, o świetle silnym i jasnym. Dobra latarka jest na wagę złota. Nie tylko tam, gdzie z przyczyn naturalnych brakuje energii elektrycznej, np. na survivalach, rajdach, w lesie czy na pustkowiu, ale także przy zwykłych, prozaicznych sytuacjach, jak brak prądu w domu. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa szereg wyjątkowych latarek LED-owych w różnych rozmiarach i do różnych zadań przeznaczonych.

Różne rodzaje latarek LED-owych

Na rynku znajduje się szereg latarek dostępnych w różnych wariantach. Przede wszystkim są to latarki LED-owe, które można doskonale wykorzystywać na różnych polach. Są skuteczne, wytrwałe i ekologiczne. Najczęściej latarki zasilane są bateriami, choć czasami trafią się modele latarek akumulatorowych. Wszystko zależy od modelu i przeznaczenia.

Wśród różnych typów latarek, które mogą Państwo znaleźć w naszym asortymencie, warto wyróżnić między innymi modele do codziennego użytku, modele kompaktowe, modele do podróżowania (włącznie z latarkami czołówkami) oraz szereg profesjonalnych, mocnych latarek do pracy w trudnych warunkach, gdzie nie ma dostępu do elektryczności.

Najlepsze latarki czołowe

Latarka czołowa jest jedną z najważniejszych latarek dla podróżujących. To wygodne źródło światła, które naturalnie podąża za naszym wzrokiem. Jest praktyczne i nie zabiera rąk, a więc pozwala na jej wykorzystanie w niejednej sytuacji, która wymaga sprawności fizycznej.

Jakie modele można znaleźć, między innymi, w naszym asortymencie?

• Diodowa latarka czołowa Fenix HL26R – światło punktowe, obudowa zaprojektowana z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Rozmieszczenie przycisków zostało dopasowane do komfortu osób aktywnych. Latarka jest wytrzymałą, kompaktowa i ładowana przez port USB.

• Latarka Ledlenser H7R.2 – model doskonale dopasowany do potrzeb osób uprawiających sport. Specjalne pasy trzymają latarkę stabilnie na głowie, a wyłącznik z mikrosterownikiem to 3 programy i 5 trybów świecenia. Zasięg to aż 160 metrów.

Charakterystyka latarek akumulatorowych

Część przed chwilą przedstawionych latarek czołowych to także latarki akumulatorowe. Są one często wykorzystywane właśnie w czołówkach, gdyż dzięki temu są mniejsze i nie potrzebują miejsca na spore baterie. Są to latarki wygodne w użyciu, zwykle pracujące wystarczająco długo. Wśród modeli, które oferujemy, znajdują się zarówno czołówki, jak i latarki standardowe.

• Latarka czołowa Ledlenser XEO19R – model specjalistyczny, przeznaczony głównie dla wspinaczy górskich. Został zaprojektowany w taki sposób, by móc wytrzymywać duże naprężenia oraz stabilnie utrzymywać się na głowie. Wyjątkowa latarka o specjalnie stworzonej ogniskowej. Sprawdza się w trudnych sytuacjach. Wyposażona w akumulator Li-Ion.

• Latarka Olight S30R – mała i kompaktowa, ale bardzo wytrzymała i silna latarka to efekt współpracy specjalistów z różnych dziedzin. Korpus wykonano z aluminium lotniczego, dzięki czemu jest to latarka niemalże niezniszczalna. Wydajna dioda Cree XM-L2 oraz wodoodporność na poziomie IPX-8 sprawiają, że jest doskonała na Survival i nie tylko.

Akcesoria i dodatki do latarek

Szukając latarek nie można zapomnieć o specjalnych dodatkach. Można znaleźć między innymi baterie, uchwyty czy pokrowce, które mają za zadanie przechowywanie latarki w doskonałym stanie. Wśród naszych produktów znajdują się także inne modele latarek, które sprawdzą się w codziennym użyciu i w nietypowych sytuacjach.


Przekraczaj swoje limity i odwiedź miejsca, których nie widział nikt wcześniej. Fenix to jeden z czołowych producentów latarek rozświetlających mrok podróżnikom. Sprawdzają się jednak również w warunkach codziennych. W końcu w każdym domu powinno znaleźć się takie źródło światła, które będzie niezbędne w awaryjnych sytuacjach.

Najpierw była chęć stworzenia czegoś naprawdę dobrego

Gdy na rynku brakuje profesjonalnego sprzętu, który spełnia współczesne wymagania, powstaje chęć stworzenia czegoś wyjątkowego. I w ten sposób pojawił się pomysł na założenie przedsiębiorstwa Fenix. Brak odpowiednich latarek skłonił jego twórców do rozpoczęcia poszukiwania idealnych rozwiązań, sprawdzających się nie tylko w podróży, ale także w codziennych warunkach. Już pierwsza seria marki, czyli L1 okazała się jedna z najbardziej innowacyjnych na świecie, co zaowocowało gwałtownym rozwojem firmy.

Zaufaj inżynierom oraz specjalistom z dziedziny oświetlenia. Każdy detal produkowanych latarek tworzony jest z precyzją, która pozwoli działać im przez wiele lat. Wszystkie modele są dokładnie badane przed wypuszczeniem na rynek.

Ręczna latarka, która spełni wszystkie oczekiwania

Najpopularniejsze latarki to te ręczne, które doskonale sprawdzą się w podróżnym plecaku. Często zmieścisz je nawet w kieszeni i za ich pomocą będziesz mógł swobodnie poruszać się po zmierzchu. Ważne jest jednak, aby miały odpowiednio dużą moc oraz były wytrzymałe na różnego rodzaju upadki, mogące zdarzyć się w trakcie wyprawy. Tego szukasz? Model FD41 powinien spełnić wszystkie stawiane przed nim oczekiwania. Niezwykła moc urządzenia pozwala oświetlić przestrzeń nawet do 340 m!

Źródło światła zawsze przy tobie

Mimo wszystko nie zawsze znajdziesz w bagażu odpowiednio dużo miejsca na latarkę. Nie zawsze też będziesz czuł konieczność zabierania jej ze sobą. A co jeśli przypadkiem zabraknie prądu lub będziesz musiał wejść do opuszczonego budynku? Wtedy przydać może się podręczna latarka. Brelok stworzony przez  Fenix o mocy 45 lumenów powinien sprawdzić się właśnie w takich sytuacjach.