Latarka czołowa Black Diamond Spot 350 olive

189,00 zł
LUB

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

BLACK DIAMOND to największy amerykański producent sprzętu wspinaczkowego i trekkingowego. Symbol najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Od początku swojej działalności firma wprowadziła na rynek wiele innowacyjnych rozwiązań, stając się dzięki temu właścicielem patentów takich jak Camaloty, Avalung, śruby lodowe Express, system FlickLock, czy kije trailowe Z-Poles.

W chwili obecnej marka posiada w swojej ofercie ponad 20 kategorii produktowych w tym m.in. sprzęt wspinaczkowy, kije trekkingowe, czołówki, raki i czekany, liny, narty freeridowe, odzież techniczną czy rękawice. W 2018 Black Diamond wzbogacił swoją kolekcję o buty wspinaczkowe. Dzięki tak szerokiej gamie produktów marka może pochwalić się niezwykle kompleksową ofertą skierowaną do entuzjastów outdooru.

Historia firmy zaczęła się, kiedy osiemnastoletni wówczas wspinacz – Yvon Chouinard za pomocą młota i kwadła zaczął własnoręcznie kuć haki, które później sprzedawał z bagażnika swojego samochodu. Jego sprzęt szybko zdobył uznanie wśród wspinaczy. W 1989 roku pierwotna firma Chouinard Equipment przekształciła się w obecnie znaną markę Black Diamond. Historia firmy miała znaczący wpływ na rozwój wspinaczki na świecie, od wspinania wielkościanowego, przez wspinanie w stylu alpejskim, po wspinanie sportowe, buldering i wspinanie na sztucznych ściankach. Dzięki tym wszystkim doświadczeniom Black Diamond stał się pionierem wśród latarek czołowych.

Latarka czołowa Black Diamond Spot 350 olive

- Moc 350 lumenów

- Technologia PowerTap

- 3-stopniowy miernik poziomu baterii

- Odświeżony, kompaktowy design

- Zasilanie bateriami 3x AAA (zawarte w zestawie)

- Zapamiętywanie ostatniego ustawienia światła

- Płynna regulacja mocy świata, światło czerwone i stroboskopowe

- Wielopłaszczyznowa konstrukcja soczewek optycznych

- Wodoodporność IPX8

- Dwa przyciski do regulacji światła

- Blokada czołówki

- 17% mniejsza w stosunku do poprzedniego modelu

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Opinie
zamawiam Zamknij