Sklep broń.pl

Szanowny Kliencie,

Sklep broń.pl funkcjonuje na rynku od 2004 roku. Przez ten czas zdobyliśmy uznanie i zaufanie zarówno klientów, jak i partnerów biznesowych, co jest skutkiem dynamicznego rozwoju i ciągłego wzrostu jakości usług.

Historia

Od początku zajmujemy się dystrybucją artykułów strzeleckich i obronnych bez zezwoleń. Poza tym oferujemy sprzęt do uprawiania survivalu, air soft, myślistwa i detektywistyczny. Prowadzimy sprzedaż detaliczną w naszym sklepie firmowym w Częstochowie przy ul. Drogowców 33/35, za pośrednictwem sklepu internetowego www.bron.pl oraz sprzedaż hurtową do sklepów branżowych w całym kraju. Sprawujemy patronat nad największą w Polsce siecią sklepów z bronią bez zezwoleń, zaopatrujemy także sklepy sportowe, wędkarskie i survivalowe.

Produkty

Dzięki współpracy z najlepszymi producentami możemy zaproponować wyroby oznaczone najbardziej renomowanymi markami.

Innowacyjność

Sklep broń.pl wdraża innowacyjne i unikalne rozwiązania marketingowe i promocyjne. Jednym z nich jest pierwsza polska internetowa telewizja e-commerce, która nie tylko prezentuje w filmowej formie ofertę sklepu, ale także stanowi źródło atrakcyjnie podanej wiedzy i rozrywki.

broń.pl News

Do setek tysięcy czytelników, co kwartał dociera magazyn broń.pl news, zawierający wyczerpujące i ciekawie podane informacje o produktach z naszej oferty.

Sponsoring

Oprócz działalności biznesowej, sklep broń.pl wspiera rozwój strzelectwa sportowego i rekreacyjnego. Organizujemy i sponsorujemy turnieje w tej dyscyplinie, pomagamy sportowcom w rozwoju kariery.

Hurtownia broni, hurtownia militarna

Sklep broń.pl to także hurtownia broni bez zezwoleń, hurtownia militarna i hurtownia survivalowa. Dysponujemy platformą hurtową B2B gdzie na bieżąco śledzić można pełną ofertę hurtową, rabaty na daną markę lub kategorię. Hurtownia broni Bron.pl wysyła towar w dniu zamówienia z dostawą na następny dzień. Oferujemy wysokie marże i szybką obsługę zamówień. Wejdź na naszą platformę i zarejestruj swoją firmę: https://hurt.bron.pl/


 

Zapraszamy do współpracy i życzymy udanych zakupów.

Zespół sklepu broń.pl

 

Dane Firmy

BRON.PL Sp. z o. o. w organizacji, z siedzibą w Warszawie (00-696), ul. Jana Pankiewicza 3,
Kapitał zakładowy: 10.000,00 zł NIP 7010808641, REGON 369621271, e-mail kontaktowy info@bron.pl

Konto bankowe: mBank S.A. O/Katowice
nr 66 1140 1078 0000 2787 5000 1001