Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

BUSHNELL

BUSHNELL
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Poznaj bardzo wydajną optykę sportową prosto z Japonii. Bushnell łączy optymalną cenę z wyjątkową jakością, z której korzystają także profesjonaliści. Nowe technologie pozwolą ci na regularnie poprawianie swoich wyników. Sprawdź naszą ofertę, aby wybrać najlepsze urządzenia, które wykorzystasz zarówno w sporcie, jak i w myślistwie.

Bushnell to ponad 65 lat tradycji

W 1948 roku David P. Bushnell wrócił z Japonii do Kalifornii ze swojego miesiąca miodowego. Przywiózł ze sobą dwie skrzynki pełne lornetek, które bardzo szybko sprzedał. W ten sposób wprowadził na amerykański rynek bardzo precyzyjny sprzęt, który zachwycił wszystkich. To dzięki niemu ówczesna klasa średnia mogła pozwolić sobie na korzystanie z wysokiej jakości urządzeń optycznych, które w tamtym czasie były praktycznie niedostępne.

Współcześnie Bushnell samodzielnie tworzy produkty, będąc jednym z czołowych graczy na międzynarodowym rynku. Przedsiębiorstwo zdobywa liczne nagrody i jest powszechnie lubiane na całym świecie. Posiada linie dedykowane zarówno profesjonalistom, jak i amatorom pieszych wędrówek.

Dalmierz jest potrzebny każdemu myśliwemu

Aby odpowiednio dobrać broń i kąt strzału, musisz wiedzieć, w jakiej odległości znajduje się twój cel. Dlatego każdy myśliwy powinien mieć przy sobie optykę z najwyższej półki, która pozwoli ją sprawdzić. Dalmierz tej marki to w takim wypadku doskonały wybór! Nagrodzony w 2016 roku produkt, pozwala na zmierzenie odległości aż do 770 m. Warto jednak pamiętać, że to wielkość przedmiotu ma wpływ na możliwości urządzenia. Z powodu wysokiej klasy optyki, daje ono jasny i klarowny obraz.

Z tym sprzętem nie chybisz!

Chcesz mieć zawsze najlepsze wyniki? Koniecznie musisz mieć przy sobie celownik kolimatorowy, wykonany z mocnego, czarnego aluminium. Dzięki niemu skutecznie i sprawnie oddasz strzał dokładnie w to miejsce, w które chcesz to zrobić i nigdy nie chybisz. Urządzenie działa na baterie, przez co będziesz w stanie szybko ją wymienić, jeśli zajdzie taka potrzeba. Wystarczy mieć ze sobą jeszcze jedną na zapas!