W trosce o zadowolenie i satysfakcję Klientów, oferta firmy Kolter jest regularnie analizowana i rozbudowywana w zakresie nowości rynkowych i popularnych marek. Jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się kategorii produktowych jest dział noży.

 

Nasza oferta liczy obecnie blisko 1500 modeli noży o zróżnicowanym przeznaczeniu. W zależności od potrzeb, w naszym asortymencie można znaleźć noże składane codziennego użytku, noże taktyczne i militarne, noże survivalowe i myśliwskie ze stałą głownią, noże ratownicze, do rzucania, noże neck, a także noże treningowe.

W ostatnim czasie w naszym asortymencie pojawiły się produkty 8 nowych marek nożowych. Z uwagi na dużą ilość zapytań o popularne noże amerykańskie, wprowadziliśmy produkty znanych producentów, tj. CRKT, Ka-Bar, Kershaw, Ontario, SOG i Zero Tolerance.

CRKT znany m.in. z modeli M-16 i M-21, od wielu lat uchodzących za najbardziej popularne noże składane na świecie. Ka-Bar to legendarne noże wojskowe i survivalowe, które wzięły udział chyba w każdym konflikcie zbrojnym prowadzonym przez USA. Kershaw to popularny na całym świecie producent noży kieszonkowych, outdoorowych oraz kuchennych, cenionych za doskonały stosunek jakości do ceny.

Ontario to synonim niezniszczalnego noża survivalowego, seria noży RAT od lat uznawana jest za najbardziej użyteczne narzędzia taktyczno-survivalowe.

Zero Tolerance to marzenie każdego pasjonata noży. Produkty tej marki od lat słyną z najwyższej jakości użytych materiałów i wykonania, dlatego są chętnie wybierane przez żołnierzy, policjantów, strażaków oraz wymagających użytkowników cywilnych. Morakniv to szwedzka marka noży, której popularność w Polsce bije od lat rekordy. Wszystko za sprawą bardzo przystępnych cen, ogromnej funkcjonalności i wszechstronności oraz niesamowitej wytrzymałości.

Schrade to amerykański producent budżetowych noży i narzędzi, o atrakcyjnym wzornictwie oraz bardzo dobrym stosunku jakości do ceny, mającym widoczny wpływ na wysoką popularność tej marki na rodzimym rynku.

Kolejne nowości w drodze, o efektach poinformujemy niebawem.

 

 

SCHRADE

KERSHAW

KA-BAR

SOG

ZERO TOLERANCE

MORAKNIV

CRKT

ONTARIO