Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

BENCHMADE

BENCHMADE
Filtruj produkty według
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 41

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 41

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona

Benchmade to jeden z najlepszych na świecie producentów noży taktycznych i kieszonkowych.

Firma ma swoją siedzibę w USA i tam też produkuje swoje wyroby.

Oto producent noży, który został doceniony zarówno przez zwyczajnych użytkowników, jak i kolekcjonerów. Benchmade to amerykańska firma znana wszystkim wielbicielom naprawdę dobrze wykonanych ostrzy. Wybierz się w podróż survivalową, bądź wspinaj się na wysokie góry, mając przy sobie niezawodne noże. Wykorzystasz je zarówno do przygotowania miejsca na camping, czy do przyrządzenia smacznego posiłku. Benchmade to ostrza, które musisz mieć w swojej kolekcji!

Benchmade – zaczęło się od niewielkiego sklepu

Historia Benchmade zaczyna się w 1980 roku, kiedy to twórca przedsiębiorstwa otworzył niewielki sklep w Kalifornii. To tam rozpoczęła się pierwsza produkcja ręcznie tworzonych noży, która wkrótce zaczęła dynamicznie się rozwijać. Przedsiębiorstwo nazywało się wówczas Bali-Song i zasłynęło dzięki produkcji noża o modelu 68. Jednak w 1988 roku przedsiębiorstwo ogłosiło upadłość, a jej właściciel otworzył Benchmade, wprowadzając na rynek nową wersję bestsellerowego modelu. W ten sposób firma powoli zaczęła działać na arenie międzynarodowej, a nie jedynie lokalnie, w rodzimej Kalifornii.

Poznaj podział na cztery różne klasy

Twórcy Benchmade doskonale wiedzą, jak istotny jest dobór odpowiedniego sprzętu do własnych potrzeb. Dlatego ich produkty podzielone są na cztery klasy, ułatwiające klientom wybór. Najtańsze i najbardziej ekonomiczne noże to te z klasy czerwonej. Mają one dobre parametry użytkowe i są dość podobne do ostrzy z klasy niebieskiej, ale zazwyczaj są wykonane ze słabszych stopów stali. Klasa niebieska charakteryzuje się zaś drewnianymi rękojeściami, przez co są one wygodniejsze w użytkowaniu. Klasa czarna to sprzęt, który jest dedykowany osobom pracującym w służbach mundurowych, a złota zawiera limitowane wersje noży, tworzone z wyjątkowych materiałów.

Wybierz Benchmade, bo dobry nóż oznacza bezpieczeństwo

Ostry nóż to niebezpieczne narzędzie. Źle wykonanym możesz zrobić sobie krzywdę nawet jako użytkownik. Dlatego stawiaj tylko na te, które tworzone są przez profesjonalistów. Benchmade to doskonały przykład wytrzymałych i bezpiecznych, a także bardzo użytkowych ostrzy, które warto mieć w swojej kolekcji.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com